Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, kit válasszak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, kit válasszak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogyha egyszerre két embert szeretek, felejtsem el mindkettőt, mert ha tényleg szeretném az elsőt, nem szerettem volna bele a másodikba. Tudom.


Most nem ilyen tanács kéne, hanem hogy melyikőjüket válasszam.


1. srác: ő a barátom, 2 hónapja vagyunk együtt. Minden álmom az volt, hogy vele összejöjjek, olyan volt nekem, mint valami híresség, tudtam, hogy elérhetetlen. De mégis összejöttünk és nagyon szeretek vele lenni, csak vannak dolgok, amikről vele nehezen tudok beszélgetni, vagy egyáltalán szóba sem hozom. Néha kellemetlenül érzem magam , olyan, mintha teljesen más lenne, ha a barátai is ott vannak, de ha kettesbe vagyunk, nagyom romantikus és kedves.

Mikor vele vagyok, vagy vele találkozom, úgy érzem, hogy "tökéletesnek" kell lennem, mintha valami vizsgán, vagy versenyen lennék.



2. srác: sose voltam vele együtt, de vele csókolóztam először és ő bármivel meg tud nevettetni, de azt hittem, hogy csak barátként tekint rám, mert szinte minden hétvégén kavart valamilyen lánnyal. De amikor összejöttem a barátommal, elmondta, hogy nagyon fontos vagyok neki és vigyázzak magamra és hasonló lelkis szövegeket mondott.

Mellette sose érzem magam kellemetlenül, bármit elmondok neki, nem kell gondolkoznom, hogy ezt vajon elmondjam-e, nem lesz-e gond belőle. Nem készülök órákat, ha találkozunk, smink nélkül is jól érzem magam mellette. Mindig tudja, hogy mire van szükségem és bármikor számíthatok rá. Pl. egyszer mondtam neki skypon, hogy éhes vagyok és küldetett egy pizzát, a kedvencemet, pedig sose mondtam neki, hogy az az.

A barátom ezzel szemben azt se tudja megjegyezni, hogy allergiás vagyok a mogyoróra, pedig vagy 10-szer elmondtam neki...



Nem akarok tovább két embert szeretni, de nem tudom, hogy kit válasszak.



2014. febr. 5. 18:39
1 2
 1/14 Csakegylány.17 ***** válasza:
3.-at
2014. febr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

2, de nem tudom, ezt miért nekünk kell eldöntenünk.


(Amúgy annyira egyértelmű, hogy a második jobb választás lenne, már csak ezért is furcsa a kérdés...)

2014. febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

az 1-essel sosem lesz az igazi

a 2-est megunod majd

a 3-as csak pótlék lenne mert hirtelen kéne

a 4-es lesz az igazi

2014. febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nem értem a kérdésed... o.O

egy ujjabb buta lány akinek a hülye kell,hol itt a kérdés?


azzal legyél amelyikkel szabadabban érzed magad,egyértelmű

de ezt te is tudod a tuskót meg hagyd a fenébe

2014. febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ahogy szokott lenni, több férfiből kellenek a legjobb tulajdonságok. A legoptimálisabb az lenne, ha az elsővel csak szex lenne, a másodikkal lelkizés, a harmadikkal harmónia és a negyedikkel közös érdeklődés.

Ha jól csinálod nem kell tudniuk egymásról.


Amúgy egyértelmű, hogy a második választás lenne jobb de nyilván oka van annak amiért nem vele vagy.

2014. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem meg itt is, mert a barátnőim már elmondták, hogy szerintük kit kéne válasszak, de még mindig nem tudom és egy kis támogatás kellene, hogy tudjam, jól döntök.

A "tuskó" nem annyira tuskó, csak még nem annyira volt kapcsolata (2 volt, ez a 3.), a hétvégi kavarásoknak és az egyéjszakás dolgoknak élt.

A legutóbbi barátnője nagyon szép volt és mindig attól tartok, hogy esetleg nem vagyok olyan jó, mint az a lány és ezért készülök folyton órákat és veszek mindig újabb és újabb ruhákat, ha találkozunk.

2014. febr. 5. 18:50
 7/14 anonim ***** válasza:
Barátomnak meg eddig 0 kapcsolata volt és mégis képes normálisan viselkedni. A te barátod tuskó, ennyi.
2014. febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak focista...
2014. febr. 5. 18:58
 9/14 anonim ***** válasza:

:D


Ez mindent megmagyaráz.

2014. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem az lenne a kérdésem, hogy mit érzel a második iránt? Mivel arra nem tértél ki azt leszámítva, hogy el tudod engedni magad. Ez pedig nagyon szép, és jó, de egy kapcsolathoz kevés.


Az elsővel az a helyzet, hogy túlzottan piedesztálra emelted. Mivel szinte ikon lett a szemedben, ezért furán viselkedsz vele, lehet ezért fura ő is veled. Rettenetesen félsz, hogy elveszíted, de valld be, azt se tudod, akarod-e, hiszen nem álltok olyan közel egymáshoz, csak rajongasz érte. Ha szeretnéd megtudni, hogy mi lehet ebből, egyszerűen viselkedj önmagadként.

2014. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!