Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? Ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

tavaly ilyenkor ért véget egy 6 éves kapcsolatom.szép csendben,barátilag váltunk el.

jelenleg van barátom 5 hónapja.de most felbukkant a régi és vissza akar kapni.

nagyon nagyon össze vagyok zavarodva nem tudom mi lenne a legjobb,azt érzem akárhogyan is döntök mindenképp megbánom.

mást mond az eszem,mást a szívem,teljesen felemészt,főleg hogy nincs is kivel megbeszélnem a lelki dolgaimat:(


L24

a fiúk meg 21 és 27


2014. jan. 28. 15:24
 1/5 menta34 ***** válasza:
100%
A régi pénzfeldobásos módszer kell. Fej = régi, írás új pasi. Feldobod a pénzt és mielőtt leesne tudni fogod melyiknek szurkolsz, azt válaszd.
2014. jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alap logika: Valamiért vége lett a régi kapcsolatodnak... Más szóval, melegítve csak a töltött káposzta jó.
2014. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vége lett a régi kapcsolatodnak, gondolom valami okkal. Az új kapcsolatod viszont nem normális, ha a régi barátoddal képes lennél összejönni.

Szerintem amúgy is hülyeség újra összejönni valakivel, hacsak nem félreértésen alapult az első szakítás.


Ha nem tudsz választani, akkor ne válaszd egyiket se. Amikor már odáig jut valaki, hogy egyáltalán hajlandó választani a jelenlegi párja és a régi között, akkor a mostani kapcsolatban sincs minden rendben.

2014. jan. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Költőnő? ***** válasza:

kevés az infó. És legbelül, mélyen Te is tudod igazából, kit szeretnél. Senki nincs a helyedben, max mkinek vannak ilyen tapasztalásai, csakhogy az nem a Te "cipőd"...

"tedd vagy ne tedd, de ne próbáld"

mkét oldalra fogsz megerősítést kapni, szal igazában végül úgyis neked kell majd döntést hoznod.

2014. jan. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitok.

tudom,hogy nem vagyunk egyformák,nem is arra várok hogy megmondja valaki,hogy mit tegyek.jól esett leírni.


a réginek csak azért lett vége,mert eluntuk egymást.

az új viszont néha nagyon gyerekes.

talán tényleg jobb lenne egyedül:(

2014. jan. 28. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!