Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem? Mi lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés
van egy srác akit nagyon szeretek de sajnos hosszu ideje van már barátnője és még mielőtt köztünk lett volna valami összeköltöztek... Sajnos abban a helyzetben vagyok hogy megbeszéltük ismerkedünk hogy el tudja dönteni elhagyja e a barátnőjét vagy sem! Lassan fél éve hogy kavarunk de az elmúlt 1hónapban lett kicsit elmélyültebb a kapcsolatunk és azt mondta találkozzunk többet, mert szeretne többet kettesben lenni velem elmenni moziba erre arra hogy lássa milyen vagyok valójában mert addig csak beszélgettünk nem mentünk sehova... Szeretem de nem merem elmondani neki... Mert még nem döntött és félek ezzel bezavarnék... Nem tudom elmondjam e neki vagy sem... És hogy meddig érdemes várnom még hogy lehet e esély hogy mellettem dönt?

2014. febr. 7. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a fenébe. Keress egy olyan srácot aki szabad, nincs barátnője.
2014. febr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe addig, amíg nem független. Ha a mostani barátnőjét megcsalja, és otthagyja miattad, akkor szinte biztos, hogy téged is így fog otthagyni, ha talál egy nálad jobbat.

Hagyd egyedül dönteni. Persze lehet, hogy ezzel elveszíted, e nem tisztább ez így?

2014. febr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a legaljasabb dolog szerintem egy kapcsolatban, ha csak azért van együtt valakivel, mert épp nincs jobb. Hidd el, téged is így kezelne, ebben a pasiban nincs semmi tisztelet... ha nem akarsz magadnak fájdalmat, akkor hagyd a fenébe. Persze úgyse fogsz rám hallgatni, és azt gondolod, hogy veled majd igaz szerelem lesz köztetek stb... de ha az lenne, akkor nem a barátnőjével lenne, és nem lenne kérdés, hogy már rég szakított volna.

Tudom, én is voltam így, 4 éves kapcsolatot hagytam ott szinte egyből, mert beleszerettem másba, pedig rengeteg közös dolgunk volt, együtt is éltünk, minden, de ha tényleg más kell, akkor azért tesz meg mindent az ember.

Ennek a srácnak mindketten csak úgy szórakozásra kelletek... nem érdemes rá várnod.

2014. febr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!