Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindenki azt akarja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki azt akarja, hogy jöjjünk össze, de ő mégsem lép, miért?

Figyelt kérdés
Nem értem őt... Amikor ránézek folyton azt veszem észre hogy rám néz. Szinte már az őrületbe kerget. Anno a tesómnak meg mindig mondta hogy puszil engem, sajnos nem sokat látjuk egymást, de amikor igen akkor abban a pillanatban mintha megállna az idő. Anno elmondta a tesómnak, hogy bejövök neki és ö is tudja, hogy nekem bejön. Lehet azt hiszi szórakozok? Az ő munkatársai és az enyémek is folyton azzal jönnek hogy jöjjünk össze, már nekem is mondták.. Én nem akarok lépni, mert lány vagyok és úgy tartom hogy a fiúnak kell, nem vagyok csúnya, és szépnek se tartom magam habár a környezetem azt mondja, hogy napról napra szebb vagyok :D Az önbizalmam szóval 0-a. Szép nőkkel van körül véve a facebook ismerősei közt is igaz lehet felvehetném velük a versenyt csak én nyúl vagyok :) Ráírni nem merek, még megbökni sem :S Gondolkoztam, hogy talán Valentin napra vehetnék neki valamit mondjuk csokit, de lehet rossz ötlet. Nincs barátnője, nekem nincs fiúm akkor szerintetek miért nem jövünk össze. A legrosszabb hogy az exem is zaklat és szoktak beszélni.. Lehet tőle tart mivel az egy erőszakos barom és nem akar leszállni rólam, :((( vagy nem tart elég jónak? Pedig ő nem egy nagy szám pasi, csak nekem bejön, szeretem a mosolyát... :)

2014. febr. 8. 21:04
 1/7 RootedRainbow ***** válasza:
2014 van nyugodtan kezdeményezhetsz te is, hát egy pasinál arra vársz hogy majd ő? Áááá...
2014. febr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te sem csinálsz az égadta világon semmit azért, hogy oka legyen lépni, akkor most mi is a problémád?

Mindketten felnőttek vagytok de komolyan másoknak kell összeragasztani titeket, hogy végre beszélgessetek egymással?

Konklúzió: ha ő nem lép akkor lépj te, vagy pedig hagyd az egészet.

2014. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fiúként a következőt tanácsolom neked.


Ha egy fiú akar valamit, szépen összeszedi magát. Legyél kedves vele, mosolyogj rá sokat (!!!), de eszedbe ne jusson kezdeményezni.


A játék legjobb részét teszed tönkre. :)

2014. febr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem.. az a baj nem merek én se kezdeményezni :((( félek, hogy végül kiderül hogy hülyíti a fejem :O És hogy, hogy reagálna az egészre.. :O :(
2014. febr. 8. 21:08
 5/7 RootedRainbow ***** válasza:
Ha most te sem kezdeményezel, meg ő sem, lesz valami köztetek? Nem... ha valamelyikőtök kezdeményez lesz valami? Talán igen, talán nem... de még mindig nem állsz rosszabbul mintha semmi nem történt volna... ha te akarsz valamit, és ő nem kezdeményez az istenért sem, akkor ne várj a csodára...
2014. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen igaza van mindenkinek, a legjobba amikor a férfi lép, de ha az se tud... valóban ideje lenne valakinek lépnie, mert már elég régóta tart ez a folyamat, ideje hogy valamire jussunk... köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2014. febr. 8. 21:16
 7/7 RootedRainbow ***** válasza:
Vannak emberek akik nem hajlandóak kezdeményezni... nem véletlen nincs barátnőm xD
2014. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!