Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek alapján ti is túl sértődő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján ti is túl sértődősnek tartanátok vagy jogosan tettem ezt? Mindenki véleményére kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

Barátom, akivel már több,mint egy éve együtt vagyok egyre többet hajtogatja,hogy túl 'dunnyogós' vagyok és minden apró dolgon megsértődök. Viszont én ezeket jogosnak tartom, mert rosszul esnek.De ő nem érti meg,és azt mondja,hogy a semmin duzzogok.

A dunnyogás nálam annyi,hogy ha sértő dolgot tesz vagy mond a barátom, azonnal megváltozom és picit szótlan leszek és kedvetlen, nem annyira puszilgatós.Ez nálam eléggé feltűnik, mert alapból olyan vagyok aki nagyon bújós, vidám, ölelgetős, humoros, szeretgetős...

Olyankor jön elő, mikor pl múltkor Ő hivatalos volt egy szülinapra, ahova általa én is. Elmondta,hogy meg vagyok hívva, de egy szóval sem mondta,hogy menjek, nem kérdezte az okát sem,hogy miért nem megyek vele.Nem mondta hogy hiányoznék neki. Nekem ebből az jött le, hogy nem is szeret már annyira, és rákérdeztem, mert rosszul esett. Erre is azt mondta,hogy folyton csak dunnyogok.

Nagyon ritkán tudunk együtt aludni, csak kirándulásokon.Ez volt múlthéten,2 napra mentünk el,örültem,hogy ilyenkor kettesben vagyunk 2 éjszaka.Elkezdtem előtte vetkőzni,Ő meg csak a tvt bámulta.Próbáltam kérdezni, válaszolt,de a tv-ről nem vette le a szemét, erre morcosan felvettem egy pizsamát és bebújtam az ágyba.Erre ő lett ideges,hogy már megint azon dunnyogok,hogy nézi a tv-t, és ha így fogom folytatni rossz vége lesz,mondta,hogy vagy befejezem vagy ő ezt nem fogja elviselni. Már teljesen sírtam,mikor így fenyegetett... teljesen jogosnak éreztem,hogy rosszul esik.

Ilyen dolog volt, mikor pl szünetben feljött hozzám(mert legtöbbször suliban tudunk találkozni)és akkor is, ahelyett,hogy velem foglalkozna 5 percig, a haverjaival beszélte meg a kocsmázást. Ekkor is én voltam a túl sértődős.

Ti mit gondoltok ezekről a dolgokról? Örülnék,ha írnátok, még ha hosszú is lett.

17L


2014. febr. 7. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

Te egy hisztérika vagy.


Mondta h meg vagy hívva, de nem mondta h menj vele? Milyen baromság ez?


A TV-nél félig meddig igazad van, de egy problémát nem így kell kezelni. Szólsz neki h hagyja a francba a TV-t, nem pedig aztán elkezdesz bőgni.


Szerintem rád férne ha érettebben próbálnál viselkedni, és a problémamegoldó technikádat fejlesztenéd.

2014. febr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

:D a tv-s jelenet hatalmas :)

Dobd ki már nem szeret.

2014. febr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

sztem dobd ki..


amúgy ha mondta h meg vagy hívva a szülinapra, akkor nem látom, h hol a gond, hiszen szólt neked..

2014. febr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Neked adok igazat. Ha elkezdtél vetkőzni előtte, és ez sem váltott ki belőle semmit (csak a tv-t bámulta), akkor úgy gondolom kár az idődet fecsérelni ezzel a bunkóval! Keress magadnak egy olyan fiút, aki odafigyel rád!
2014. febr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A szülinapos dolgot nem fejtettem ki jobban...

Úgy volt,hogy nekem elég későn szóltak,hogy mehetek vele.

Mondta,hogy szóltak neki,hogy vigyen engem is. Mondtam,hogy nem hinném,hogy el tudok menni, de ezzel nem is törődött.Még annyit sem kérdett,hogy miért nem? Máskor mindig azon volt,hogy megoldjuk és együtt menjünk el, most annyit se mondott,hogy jó lenne, ha mennék vagy hasonló...És nem is az volt a háttérben,hogy a barátaival is akar lenni, ne mindig csak velem, hisz minden hétvégén velük van, velem csak suliban vagy ha sikerül ilyen rendezvényre együtt menni...

2014. febr. 7. 10:41
 6/11 anonim ***** válasza:

A bulis téma fölösleges hiszti volt. Elmondta, hogy te is hivatalos vagy, akkor nem kell várni a párodtól is külön kérvényre, hogy vele menj.

A tv-vetkőzös dolognál, ott megértem, hogy rosszul esett. De olyankor is meg lehet mondani a véleményedet, hogy helló, a tv-t nézni utána is lehet, most dolog van.:)

És az, hogy felment hozzád és közben a barátaival is beszélgetett, az is felesleges sértődés volt. Beszélt velük 5 percet, aztán tovább veled foglalkozott. Nem lehettek egymás számára csak ti ketten, mással is lehet kommunikálni éppen.

Úgyhogy ezek alapján szerintem valóban sokszor túlhisztizel dolgokat, de azért van olyan, amiért biztos jogos is a sértődésed.

2014. febr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 pamparamm ***** válasza:
Hasonló dolgok miatt szakítottam előző csajommal! Pont azt csinálta amit Te! Nekem nem jön be ez a hozzáállás a csajoktól!
2014. febr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
akkor úgy látszik én túlreagálom néha...De az a gond,hogy túl érzékeny vagyok és nem tudom átlátni,mikor felesleges és mikor jogos a sértődés...sehogy sem tudom leplezni,ha valami rosszul esik :/
2014. febr. 7. 10:52
 9/11 anonim ***** válasza:

"Elkezdtem előtte vetkőzni,Ő meg csak a tvt bámulta."


A barátod egy töketlen idióta. Hagyd ott a p.csába!

2014. febr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2 gyerek
2014. febr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!