Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 13 éves srác vagyok. A barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves srác vagyok. A barátnőmmel 1 hónapja vagyunk együtt. Én nagyon szeretném meg csókolni de. én nem tudok meg ő sem. Valami tipp? Nagyon szeretem de nem akarok előtte be égni. Szájrapuszi volt már.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a segítséget.. És nagyon félek ettől..

2014. febr. 8. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

ez egy lehetetlen helyzet

ha egyikőtök sem tud csókolózni, akkor soha nem fogtok megtanulni... :/

2014. febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 lapát01 ***** válasza:
96%
szóval az első dugásodnál azért nem fogsz dugni mert még nem dugtál?
2014. febr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő sem csókolózott még akkor mitől félsz? Nincs összehasonlítási alapja.. Csókold meg egy megfelelő pillanatban, nem fog ellenkezni :) Egymást fogjátok megtanítani
2014. febr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Rékcsi ***** válasza:
100%
Ne hogy halgass az elsőre, csak hülyeségből mondta. Majd ráéreztek, inkább annak örülj ebben a mai világban h a barátnőd még szűz...
2014. febr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor meg nyugodtam :) Persze, hogy szűz.:)Nem városban élek.. Ahol azok a "szvegjoló" lányok meg fiúk élnek..:D És köszi azoknak akik rendes választ adtak :)
2014. febr. 8. 22:48
 6/10 anonim válasza:
100%
Nem kell parázni.Az jön magától:)
2014. febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Ha szájrapuszi volt már akkor isten vagy!!:DD De most komolyan ha szájrapuszit adtál a lánynak akkor a csók is menni fog. Gondold azt hogy csak a száját akarod puszilgatni, és közbe pedig kinyitod a szádat és átdugod a nyelved és ennyi:)
2014. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem született úgy ,hogy tudott smárolni.Szerintem ha szeret nem fog konevetni.Egyébként ez is tanulható ne higgy a hülye válaszadóknak, légy spontán. Sok sikert. XD
2014. febr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Figyelj.Ne nyilvánosan :) nemsokára itt van valentinnap.sétálgattok kettesben,leültök valahova,beszélgettek, és majd jön :)

(ha már itt tartasz remélem ajándékot adsz neki valentinnapra(ami amúgy hülyeség de ha szereted :) ))

2014. febr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Túl vagytok már az első csókon?
2014. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!