Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én nem vagyok toleráns, ha nem akarok a pasim anyjával együtt élni?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, a párom 34. Igazából már 10 évvel ezelőtt vett magának Békásmegyeren egy 3 szobás lakást, ahová az anyja a nyakára költözött. Aki egyébként 25 éve együtt van egy pasival, annak pedig szintúgy van lakása a belvárosban. Mégsem költöztek össze soha. A párom azzal magyarázza, hogy az anyja beteg (jóindulatú daganat a tüdőben, ami 3 kemoterápiától már alig látható, csak féltek az orvosok az elváltozástól), és nincs pénze (150 ezer Ft. nyugdíj úgy, hogy már semmire nem kell költeni, biztos kevés...). Én albérletben lakom Csepelen, szeretem a függetlenséget, és már egyre kevésbé viselem el a pasim itt-ott motoszkáló anyját. Párom meg ugyan miért jönne hozzám, hisz neki van lakása, és szeret is ott élni. Csak én meg nem az anyjával, úgymond ehhez már "öreg vagyok", a tinédzser létem során elment az anyucival való légkör. Az anyját se értem, még egészen fiatal, nem szorul ápolásra, ott a pasija... Nekem pedig elegem van, hogy kussba kell szexelni, mert anyuci a másik szobában alszik, este 10 után nem lehet zörögni... Nem akarok választás elé állítani a páromat, mert nagyon szeretem, de nem tudom, hogy kéne ezt kezelnem. :(
2013. febr. 14. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
lépj le
2013. febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen. Ne kényszerítsd választásra, egyszerűen mondd neki meg, hogy neked ez így nem jó és inkább lelépnél. Ha ezek után meggondolja magát és téged választ, az már az ő döntése.
2013. febr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Pedig választania kellene. Ha elmondanád neki a problémádat, nem biztos, hogy nem tudná megoldani. Azt nem tudod kérni tőle, hogy rúgja ki az anyját, de kompromisszum létezik. pl. eladhatja a lakást, venne egy kisebbet anyunak (a párod nevére) és a maradékból ti összeköltöznétek.
2013. febr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek a kettessel de még azt is megpróbálhatod,hogy csak elmondod a párodnak,hogy neked ez így nem jó és,hogy találjatok ki valami megoldást! Ha nem foglalkozik a problémával jöhet a kettes válaszoló ötlete ha nem téged választ akkor pedig nézz más barát után!
2013. febr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen körülmények között nem egészséges egy párnak, bármelyikük szülőével sem együtt élni. Ez általános szabály!
2013. febr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ASOT ***** válasza:

A pasi:

- félti az anyját, talán túlzottan is de ezt meg lehet érteni, ez a daganat sosem egyszerű

- nekem kicsit olyan mintha az anyuci kicsit kihasználná a fiát (de ez nem tuti)

- ha megpróbálsz az anyja ellen beszélni azt támadásnak fogja venni h nem szereted az anyját nem tudod elviselni ezért ennek nagyon nem fog örülni ami bárhogy végződhet


Egyébként nem világos nekem sem h ott van a te meg az ő lakásod is, meg az anyjának a pasijának is, persze arról semmit nem tudok, hogy miért nem költözik oda annak is lehet 1000 oka.


De ettől még hozzád odaköltözhetne a srác, és az anyja meg maradna ott, és megnézné heti párszor.


De ha a pasi nem tud dűlőre jutni hogy most kivel akar élni akkor elég necces ez a kapcsolat...


DE! Ne állítsd választás elé h az anyját vagy téged válasszon. Ezt soha.

2013. febr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért venne a párom neki lakást? Simán le tudna lépni a párjához, ha akart volna, már lett volna lehetősége elmenni. Ráadásul az anyjának pasija is átjön pár órára du., és kora este elmegy, tehát addig sincsenek anyu-mentes perceim.
2013. febr. 14. 17:07
 8/9 A kérdező kommentje:
Célszerű lenne nekünk összeköltözni a békásmegyeri lakásban, hiszen az meg van véve, nincsen rá horribilis bérleti díj, mint amit most én fizetek, anyu meg elmehetne a pasijához, nem tudom, miért kéne továbbra nekem (és a páromnak) albérletet fizetni, ideiglenes fedelet, mikor meg lehetne oldani sokkal egyszerűbben. Hogy kihasználja a fiát, az tuti, ezért se nézem annyira el ezt az egészet.
2013. febr. 14. 17:10
 9/9 anonim ***** válasza:

ha ilyet mondanál hogy elhagysz én tuti kiraknám anyámat a fenébe :D a helyébe

F19

2013. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!