Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék valakit, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék valakit, akivel együtt alszom, együtt lógunk néha, és ott van nekem, de nem akarok párkapcsolatot. Ez mégis hogy oldható meg?

Figyelt kérdés

Nem akarok párkapcsolatot,mert a hobbimból kifolyólag mostanában rengeteg pasit ismerek meg,és jó érzés flörtölgetni velük,ismerkedni,ilyesmi. Mivel hűséges típus vagyok,nem tudnám ezt megtenni ha lenne párom...és valószínűleg őt is zavarná,h ennyi pasi vesz körül és folyton új pasikkal ismerkedek. Viszont nagyon hiányzik,hogy éjjel átöleljen valaki,együtt aludjak vkivel,hiányzik h csókolhassak valakit,néha együtt lógjunk,legyen egy támaszom. Most van is egy srác,akivel találkozgatunk,ő tökéletes lenne,őt lefoglalja a saját hobbija,az az élete,és úgy érzem ő sem akar igazán párkapcsolatot.

19/L


2013. szept. 2. 10:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
felfújható Antonio Banderas szexbábúra van szükséged.
2013. szept. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Erre mondják azt, hogy valamit valamiért. Vagyis, mindennek megvan az ára, a szabadságnak is, és a kötöttségnek is... :)
2013. szept. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak vigyázz nehogy majd te szeress bele a támaszt nyújtó pasiba.:)
2013. szept. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Mi a hobbid?

Általában elég nehezen megoldható (értsd, egy darabig működik, után valaki beleszeret a másikba, és szenvedni fog, mellesleg ugyanúgy számon próbál kérni, mintha a párja lennél, hiába nincs "joga").

Azt látom, hogy valamennyi érzelmet is szeretnél hozzá (ha már támaszt nyújt), és az még nehezebb.


Az az igazság, hogy "állandó szexpartnert" könnyebb találni, csak ott kevésbé lesz a támaszod, mint Te szeretnéd.

2013. szept. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ez úgy oldható meg, hogy elküldöd nekem a telefonszámodat:D
2013. szept. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem szexpartnert szeretnék. Azt találnék,de én érzelmek nélkül nem tudok lefeküdni senkivel. És ez a srác iránt már kezdek érezni valamit,de akkor sem akarok párkapcsolatot... Elég bonyolult,magam sem értem egészen,hogy mit akarok. :D
2013. szept. 2. 11:19
 7/20 anonim ***** válasza:
Ennek így semmi értelme,mert valaki szenvedni fog.Vagy szexkapcsolat vagy párkapcsolat.Még szexkapcsolatban is szenved gy idő után valaki,ha kezd érezni.Ritka,ha nem.
2013. szept. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Költözzetek közös albérletbe. Mint a Jóbarátokban :DD
2013. szept. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a flörtölgetés többet ér, mint egy kapcsolat. Mérlegelned kell, hogy neked melyik fontosabb.
2013. szept. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
barátság extrákkal:) pont erre való:D
2013. szept. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!