Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Már másfél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Már másfél éve gyötröm magam ezzel és már nem bírom idegekkel.

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal suliban..mindig együttvoltunk jött hozzám minden szünetben minden hétvégén nála voltam és tökéletes volt minden... olyan volt mintha együtt lennénk..de mégse volt kimondva.Azt megjegyezném h életem legnagyobb szerelme azóta is és azis marad.Fél évig tökéletes volt minden de mikor kérdeztem tőle h akkor együttlezsünke mindig azvolt a válasz h nemakar kapcsolatot..így hát kicsit mindig összekaptunk valamin... szeptembertől márciusig minden oké volt vlünk..de én besokaltam és összejöttem valakivel májusban amit mikor megtudott nagyonkiakadt és utána kavart nemegy lánnyal.. összevesztünk mert utána bunkózott velem és basztatott és végül egész nyáron nembezséltünk... augusztusban összejöttem valakivel és azóta is együtt vagyunk, de az előző sráot még mellette se tudom elfelejteni és mindig ő jár az eszemben:( elkeztünk ugyan újra beszélni de sztm tart a barátomtól és nemmeri kimutatni h igenis van még köztünk valami..Suliba mikor állunk a folyosón és látnak minket mindig azt mondják, hogy köztetek még mindig van valami és lesz is..csak ne lenne ott a barátod.Nagyon szeretem segítsetek:'( bár az ő érzéseiben nem vagyok teljesen biztos

2014. febr. 9. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd elfelejted mire nagylány leszel.
2014. febr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Esetleg valami hasznosat tudnátok mondani?:) köszönöm....
2014. febr. 9. 11:47
 3/3 anonim ***** válasza:
"Csak ne lenne ott a barátod." Ez nagyon aljas kifejezés...Mintha ő tett volna valami rosszat...A barátod szeret gondolom...nekem rosszul esne,ha így bánnál velem,hogy velem vagy,de lehet mást szeretsz..aki ráadásul bunkó volt veled...még egy kapcsolatba sem mert menni, szerinted most belefog? Ne tedd tönkre az életed.
2014. febr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!