Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan párkapcsolatról amiben a két fél már legalább egy éve nem szexelnek, de lehet hogy már másfél?

Figyelt kérdés
2 fiatal egyetemistáról van szó. A férfi nem hajlandó gumiban csinálni, a csaj nem hajlandó gyógyszert szedni. Szerintem ez 22-23 éveseknél nem normális hozzáállás. Ja és elvileg nagy szerelmesek. Hogy bírják ki?
2014. jan. 26. 22:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Úristen :O

Mondjuk exemből kinézem :D

2014. jan. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
van baj...
2014. jan. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Galaxis. ***** válasza:
Mással dugnak! Az biztos...
2014. jan. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%
Ha a barátom nem akar óvszert húzni, ugy jart, én nem vállalom a rizikót 2Oévesen. Előttem az egyetem, a vizsgák. Utána, mikor már aranygyűrű az ujjamon, és készen állok a gyerekvállalásra, akkor csinalja óvszer nélkül. Addig nem adok okot efféle rizikóra
2014. jan. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
Annyira mégsem lehet nagy a szerelem... meg nemcsak ez a 2 mód van a védekezésre.
2014. jan. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Vagy aszexuálisok és jól megvannak így, ez pedig csak látszatmagyarázat. Vagy pedig nyitott kapcsolatban vannak és mindketten megoldják saját igényeik szerint.
2014. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ezek az emberek minek vannak még életben?
2014. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

biztos van nekik más. Ezt én nem is hiszem el...

Nekem ha valaki semmiképp se akarna gumit húzni, mindenképp azt akarná hogy inkább mérgezzem magam az ő kényelméért, hát azt ki is raknám... Egy kapcsolatban kellenek kompromisszumok.

2014. jan. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Mr. Truth ***** válasza:
tisztára, mintha excsajomat jellemeznéd... még a kor is passzol -.-" xD
2014. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
azt, hogy itt valami nem stimmel :/
2014. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!