Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet masfel ev utan ekkora paraszt velem?

Figyelt kérdés
Megtettem erte mindent sok lany szoba se allt vna vele. De ha mar az een dolgaimrol van szo h tegyen ertem nem erdekli az egesz dolog. Az a baj nagyon megbantott. Es facen leirja h vege. Azota nem hiv semmi. En kerestem o nem reagalt ra semmit. Kikeszit. Tudom h fog hivni de akk mit mondjak? 20L
2014. jan. 17. 11:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Amint látom elég könnyen.
2014. jan. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Megszokta hogy te úgyis megteszel mindent, és nem semmit tenni cserébe.
2014. jan. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Amint látom elég könnyen.
2014. jan. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg másfél év után is ilyen elfuserált ez a kapcsolat, akkor hagyd a francba, ne kínozd magad. Egy darabig sz*r lesz, de ha sokáig húzod vele, csak értékes éveket pazarolsz az életedből.
2014. jan. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hogy uljon ott,ahol eddig volt, es kimeljen meg teged magatol.
2014. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
aki annyira gerinctelen, hogy facebookon szakit, azt nem keresnem es nem is valaszolnek ha keresne. fojon a sajat leveben.
2014. jan. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Miért is ne lehetne?
2014. jan. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
"Tudom h fog hivni de akk mit mondjak? " Kiismertelek. Ezért nem ismerlek!
2014. jan. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 PearlDiver ***** válasza:
Hagyd a rákba és keress olyat, aki értékel, nem pedig magát értékelteti veled!
2014. jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%
Ilyenkor nyílik ki a bicska a zsebemben,amikor ilyet olvasok,metrt nem rtem az,h gy lehet ilyen igazságtalan az élet....Az ilyen gyökereknek van barátnőjük de ppfájukba se szarnak szinte ÉS MÉGIS VAN!!!! De persze az olyan srácok mint én aki mindent megtenne a csajért ,mi egyedül döglünk meg.... I dont want to live in this planet more...
2014. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!