Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek a kapcsolat helyreállításában?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van hogy barátnőm nem nagyon van meg elégedve velem.Sajnos csináltam hülyeségeket nem ilyesmi hogy megcsaltam vagy valami semmi ilyen de most ezt nem sorolnám milyen hülyeségek voltak!Ezért kicsit haragszik rám amiben teljes mértékben igaza van de nem is ezzel van a probléma csak ez is rá tesz egy kicsit a kupacra.Sajnos kicsit szegények vagyunk nem mondom azt hogy nagyon mert van hol laknom meg van szinte minden ami kell erre nem is panaszkodom annyi van hogy nincsenek szüleim senkim testvéremmel élek meg a barátnőjével.Ők nem foglalkoznak velem szinte, és semmivel sem törődnek igénytelenek, nagyon minden pénzt el herdálnak hülyeségekre és sosincs pénzünk.És barátnőm meg vágyik arra hogy mennyünk szórakozni mennyünk kirándulni vacsorázgatni meg hasonló dolgok hozzá teszem mikor volt meg van pénzem őrá költöttem mentünk olyankor kirándulni de ez jobban a kapcsolatunk elején volt, de sajnos mostanság közbe jött minden amiket fizetnem kellet és sajnos nem tudtam el vinni sehová.De születésnapra karácsonya meg vettem neki ami tőlem telik nem is ez a lényeg mert nem pénz éhes lány mert nem érdekli ez csak mondja hogy mikor a barátnője mondja neki hogy az ujj barátja viszi minden hová kocsival meg minden rosszul esik neki amit meg is értek valamilyen szinten, de sajnos se autóm nincs meg a körülmények sem olyanok.Mert sajna még suliba járok utolsó évem még nem keresek hogy helyre álljak anyagilag és így valamilyen szinten nem tud rám felnézni nem jól érzi magát a kapcsolatunkban szeretni szeret csak unalmas naki a kapcsolat én is nagyon imádom mert mindent meg tennék érte dolgoznák is csak sajnos már nem vesznek fel sehova mert ugye még sulizok és suli mellet diák munkára már erre a pár hónapra nem alkalmaznak sehol!Na és a kérdés hogy szerintetek el engedjem és mikor már pár év múlva helyre tettem mindent próbáljuk meg újra vagy hogy ?Sokszor mondja hogy jobb lenne ha vége lenne de mindíg azt mondom neki hogy ne mert meg oldom csak kicsit légy türelmes csak már néha be sokal és nem tudom hogy mit tegyek valami tanács ?Hozzá kell tenni nagyon szeretem és nekem is fáj hogy ilyen a helyzetem de sajnos erről nem én tehetek és így rossz nekem is hogy nem tudok ellene most mit tenni addig amíg a saját lábamra nem állok! szerintetek mi lenne a jó megoldás ?

2014. febr. 9. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Otthagyni a csajt lenne a jó megoldás.

A csajnak olyan pasi kell, akivel nagyzolni tud, téged pedig nem fognak belekényszeríteni olyanba, amit nem akarsz.

2014. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Ne hogy elengedd! Küzdeni kell a végsőkig. Ne add fel!

Mellesleg írtad , hogy nem pénz éhes... ha folyton kéri , hogy vidd ide , vidd oda , költekezz akkor el kell , hogy keserítselek , hogy az.

Nekem nincsenek anyagi gondjaim , a barátnőmnek mindent szeretnék fizetni , de néha nem engedi. Sőt sokszor mondja,hogy hadd fizessen Ő , mert nem azért van velem és nem akar kihasználni.


F/18

2014. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Pendulum92 ***** válasza:

Azért akar szakítani, mert nem tudod vinni helyekre anyagi indokokból?

És mi van azokkal a programokkal, amikhez nem kell pénz? Séták, kirándulások, stb.

2014. febr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Pendulum92 ***** válasza:

Ez nekem bűzlik... szerintem nem szeret, csak sajnálatból van veled. Hogy mondhat olyat, hogy jobb lenne, ha vége lenne, ha szeretne?

Neki egy pincsi kell, aki kinyalj a seggét, és viszi drága helyekre, akivel tud nagyzolni hogy ilyen olyan autója van.

Sajnos a egziesztenciaéhes(pénzéhez) kategóriába tartozik

2014. febr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem anyagi okok miatt akarok szakítani meg én nem is akarok csak most az ő érdekét nézem mert erre vágyik hogy romantikázásra stb.. Mert küzdök érte folyamatosan csak nehéz sajnos így hogy hozzám vágja ezeket mert olyankor nagyon fáj ez hogy nincs rendes családom sajnos de próbálok neki mindent meg adni a magam módján.Csak szerintem neki is furcsa ez hogy olyan barátja van akinek szinte semmije nincs!Meg sajnos hozzánk sem szeret jönni!Ezzel nincs is baj mert meg értem megyek én hozzá mert egy héten legalább 3szor tuti hogy találkozunk hétvégente egyszer kétszer pedig náluk is alszok!Csak sajnos ezek a kis dolgok hiányoznak!Engem is bánt ez de addig nem tudok mitévő lenni még nem vagyok keresőképes!És nem szeretném el veszíteni!Így is nehéz ez nekem nem sajnáltatni akarom magam de az tudja igazán aki szülők nélkül nőtt fel !
2014. febr. 9. 19:51
 6/12 Pendulum92 ***** válasza:

És mi van azokkal a programokkal, amikhez nem kell sok pénz?

Egy kávé valahol, séták, ilyenek. Vagy neki csak az számít, ami drága?

A személyes véleményem pedig az,hogy nem érdemes küzdeni senkiért.

Ha valaki nem akar téged, akkor jobb hagyni. Persze ezzel nem fog mindenki egyet érteni, de egy jó kapcsolatban nincs ilyen szintű küzdés. Ezt hívják egyoldalú kapcsolatnak. Nincs kétség ha ilyeneket mond, hogy jobb lenne, ha vége lenne.

2014. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Pendulum92 ***** válasza:

Azt érzem, hogy bele vagy ragadva a rossz helyzeted által létrejött lelkiállapotba. Nem tudod elfogadni.

Ez a kapcsolat legnagyobb akadálya, nem a valós anyagi helyzeted.

2014. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Pendulum92 ***** válasza:

Legyél férfi, és a ne a helyzeteden siránkozz(még ha rossz is), hanem tegyél valamit!

Ha neki romantikázás kell, legyél ötletes! Használd az eszed! Ha bele vagy savanyodva az életbe, semmi jó kedved nincs, csak a siránkozást hallgatja, hogy nincs pénzed, milyen rossz neked, tényleg unalmasnak fog tartani, senki nem szeret negatív emberrel lenni.

2014. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Pendulum92 ***** válasza:
És igen, lett egy kis váltás a véleményemben, eddig a lányt hoztam ki okozónak, de itt a kérdező is kiveszi a részét a dologból.
2014. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, valahol én is hibás vagyok nem csak ő ezentúl pozitívan kell látni és előre és küzdeni köszönöm az eddigi válaszokat!!
2014. febr. 9. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!