Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom az exének a barátnői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom az exének a barátnőit vissza jelöli facebookon, beszélt velük annó, nekem ez hihetetlenül rosszul esik. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyunk együtt,és most az exének a barátnői bejelöltél és ő vissza jelölte.Nem tudom miért és hogy mi a céljuk nekik.Nekem ha lenne exem és ismertem volna őket,beszéltem volna velük én személy szerint letiltottam volna őket,nem hogy vissza jelölni.Nem facebookon élek,nem kérek ilyen véleményeket,én csak kíváncsi vagyok arra hogy ez csak szerimtem furcsa vagy mások szerint is.

2014. febr. 10. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Tök természetes, nem is értem miért cirkuszolsz miatt?:D
2014. febr. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ada Fábián válasza:

Szia!

Szerintem ez annyira nem para mintha mondjuk konkrétan az exével beszélne. Nekem is van exem és igen az összes haverja az ismerősöm facebookon és beszélek velük. Sőt! A vőlegényem még csípi is a legjobb barátját,aki a 38 hetes terhes ultrahangra bevitt minket kocsival,mert a mienk megállt valamiért.

De ha zavar téged mondd meg neki. Egy kapcsolatban kell kommunikálni hiszen ez is viszi tovább a dolgot.

:)

2014. febr. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért is nem szabad beszélni velük?

Csak én vesztettem el a fonalat? Vagy ez valami új divat, hogy kapcsolatban lévő embereknek nem szabad senkihez hozzászólni?!

Nem értem!

2014. febr. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miert ne beszelgethetne veluk? Kerulje el a varosreszt is, ahol az ex lakik?


Nyilvan nem veletlenul kapta az EX statuszt....

2014. febr. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem bunkóság lenne nem visszajelölni őket ismerősnek, gondolom barátod is exbarátnője baráti társaságának valamilyen szinten részévé vált, és ha ezen túl nem is járnak egy társaságba, de azért fura lenne velük minden kapcsolatot azonnal megszakítana.


Facebook pont jó a laza barátság ápoláshoz is, olyan emberek felé is egy kis figyelmességre, akikkel azért túl sokat nem akarunk foglalkozni, de azért ha pl. gyerekük születik, arról már tudni akarunk és akkor minimum telefonon gratulálunk nekik.


A csajok azért is bejelölhették barátodat, hogy barátait feltérképezzék, simán lehet, hogy barátod baráti köréhez levő srácot néztek ki maguknak valamelyik közös bulin.

2014. febr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól, mert egy kapcsolat véget ér, még (jobb esetben) nem lesznek belőlük örök ellenségek. Vagy szerinted onnantól, hogy egy kapcsolatnak vége, már fel sem szabad őt ismerni?

A furcsa inkább a te hozzáállásod.

Egyébként jól írtad a kérdést? Hogy az exének a barátnőit jelölte vissza? Mert akkor meg végképp nem értem, hogy mire vagy felháborodva?

2014. febr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van exem akivel beszélek, és tartom a kapcsolatot.

Ezen ne akadj fenn. Nem feltétlenül akar tőlük bármit, csak egy barátság. Ha nem haragban váltak el, ez simán lehet!

2014. febr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!