Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek lajlolja az exe a baratom kepeit a facebookon? Van okom a feltekenysegre?

Figyelt kérdés
A baratom elso baratnoje akivel 3-4 evet voltak egyutt majd szakitottak kb 3 eve lajkolja a baratom kepeit.Amugy nagyon szerelmesek voltak egymasba. Neha a baratom szokott rola meselni.
2014. jan. 28. 15:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

azt nem tudom, hogy a baratod hogyan erez az ex irant. az ex viszont meg ugy tunik, meg erez valamit. ez nem jelenti azt, hogy aggodnod kellene, mondjuk szamomra fura, hogy akar jo akar rossz viszonyban valtunk el, nem lajkolgatnam a kepeit es nem igazan tartanam vele a kapcsolatot. nehogy azt gondolja, meg lehet koztunk valami.


mondjuk en amugy sem vagyok nagy FB rajongo es nem osztom meg a dolgaim masokkal, igy a lajkolgatos resz szigoruan ram vonatkozik, nem kell messzemeno kovetkezteteseket levonni belole :)

2014. jan. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Mennyivel szebb világban élnénk, ha nem lenne az a like opció. Vagy maga az fb sem létezne.
2014. jan. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
2014. jan. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha azelőtt is ezt csinálta,mielőtt összejöttetek,és a barátodnak már semmit nem jelent,nem hiszem,hogy van okod vagy jogod féltékenykedni.Egyébként sem hinném,hogy a kapcsolatod minőségét egy ilyen oldaltól kéne függővé tenned.
2014. jan. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele. Ha a barátodat sem érdekli túlzottan, semmi jelentősége.
2014. jan. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
NA ES AZT HONNAN TUDJAM HOGY A BARATOMAT ERDEKLI-E???!!
2014. jan. 28. 15:20
 7/14 anonim ***** válasza:

Előre elárulom, nő vagyok.

Én a helyedben nem csinálnék ebből problémát. Mért ne lájkolhatná a képeit?

Én is szoktam néhány exem képét lájkolni, az én képeimet is szokták. Sőt a férjem képeit is szokták lájkolni, az exei is.

A férjem exei közül a legtöbben azt a képet lájkolták, ami az esküvőn készült tortavágás közben. Akkor szerinted nekem is féltékenykedni kellett volna? :)

2014. jan. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"NA ES AZT HONNAN TUDJAM HOGY A BARATOMAT ERDEKLI-E???!!"


Először is ne kiabálj!

Másodszor, meg mi azt honnan tudjuk? A te párod, neked kéne ismerned és tudnod, hogy téged szeret-e.

2014. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Úristen :D Ma tele a GYK idióta nőkkel :D


Milyen problémamentes volt a világ facebook nélkül, nem? :)

2014. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az én párom exe még az én képeimet is lájkolja, na, erre varrjál gombot! :D

Na és?

2014. jan. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!