Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiu es egy lany 1-es fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiu es egy lany 1-es fél éve együtt vannak de rendgeteget veszekednek es ha a lany szol egy rosz szot mar akkor nem ir neki facebookon visza nem e ngedi be a lalasba de ez a lany nagyon szereti a fiut meg ennek elenere is. Ertelmes valaszokat?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Fordítás:

Egy fiú és egy lány másfél éve együtt vannak, de rengeteget veszekednek, és ha a lány szól egy rossz szót, már akkor nem ír neki facebookon vissza, és nem engedi be a lakásba. Ennek ellenére ez a lány nagyon szereti a fiút. Értelmes válaszok?

2014. jan. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
HUh, köszönöm első, így már értem.
2014. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
bocsi telorol vok :/
2014. jan. 30. 22:16
 4/11 anonim ***** válasza:
MI A KÉRDÉS ?
2014. jan. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Utálom, mikor valaki ezzel takarózik. Én érdekes módon nem felejtem el a nyelvtant, ha telefonról írok. Említettem, hogy most is telefonról írok?
2014. jan. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

erre:

értelmesen lelépni ettől a vadbaromtól és egy értelmes pasit keresni

2014. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
lod mar le magad szep vagy ismeretlenekbe hibat keresni az megy de magadba nem ... nagyon fasza ember vagy ted sztem takarekra magad. es tudok helyesen irni csak telorol ekezet nelkul szoktam irni meg elnyomok vmikor betut akkor mivan? tokeletes vagy ? vagy mi ?
2014. jan. 30. 22:20
 8/11 anonim ***** válasza:

De hogy ne csak kötekedjek:

Ilyen kevés infóból kicsit nehéz értelmes választ adni, de én a helyedben otthagynám. Nagyon úgy tűnik, hogy te hiába szereted, ő valamiféle olyan személynek néz téged, aki arra való, hogy levezesse rajta a napi stresszt. Ha meg nagyon-nagyon szereted, akkor adj egy esélyt, és próbálj meg leülni vele és megbeszélni. Ha nem változik semmi, akkor tipli.

2014. jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
koszi... hat nem tom:C
2014. jan. 30. 22:22
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Pff, nem te jöttél ide sírni, hogy xar a kapcsolatod? Ki is lője fejbe magát? :) Nem csodálom egyébként, hogy ilyen veled a srác, a stílusodon van még bőven mit csiszolni. Inkább arra koncentrálj meg a nyelvtanra, vele meg szakíts hogy találjon egy normális lány magának.
2014. jan. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!