Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy olyan srác tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy olyan srác tetszik nekem, aki jóbarátjának tekint, elmondjam neki? 23/L

Figyelt kérdés

A társaságomban van egy fiú, aki iránt régóta nagyon vonzódom. Ő azonban csak az egyik legjobb barátjaként tekint rám. A környezetünkben található lányokról rendszeresen elmondja a véleményét, hogy ki tetszik neki, kivel lenne együtt szívesen, és volt már neki pár kapcsolata. Most épp egyedül van, de azt mondja, a sok elfoglaltsága miatt úgy érzi, jelenleg nem is vágyik szoros kapcsolatra.


A lényeg, hogy én vagyok az egyetlen lány, aki iránt saját elmondása szerint egyáltalán nem vonzódik. A pasik általában csinosnak tartanak, és ő is elmondta már sokszor, hogy az egyik leggyönyörűbb lány vagyok, akit ismer, ezért is fantasztikus, hogy egyáltalán nem vonzódik hozzám, ami számára is fura, de így legalább szuperjó barátok tudunk lenni, és nekem mindent elmondhat. Azt hiszi, én is csak így gondolok rá. :/


Mit tehetnék? Mondjam el neki, hogy tetszik nekem, vagy inkább próbáljam meg elfelejteni?



2014. febr. 10. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:

az egyik leggyönyörűbb lány vagyok <=> egyáltalán nem vonzódik hozzám


Ezek ellentmondásai egymásnak. Most vagy az van, hogy igazából bejössz neki csak nem meri elmondani, vagy pedig tényleg nem jössz be neki, csak nem akar megbántani.

2014. febr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

két dolog lehetséges:

igazat mond és tényleg semmit se érez irántad. ergo nincs sok esély rá ha elmondod az érzéseid akkor változni fog.


a másik, hogy tetszel neki de valami miatt nyuszi és abban reménykedik, hogy te lépsz.



Én mint a keresztbevakarózás koronázatlan királya tuti valamilyen kamu történettel próbálnám meg kiugratni a nyulat a bokorból. (mondjuk mesélnék egy új pasiról aki féltékeny rá és meg akarja tiltani, hogy vele barátkozzak. )


bár döntened kell, hogy a barátságotok ér többet vagy egy esetleges kapcsolat.

2014. febr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki,mert nagyon rossz érzés lesz,ha nem teszed,és lesz egy új barátnője.Ha elmondod neki,és mégse jön össze,legalább tudod h a válasz nem.De örök bizonytalanságban nem lehet élni.
2014. febr. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 fGhw39-84th válasza:

"Ha egy olyan srác tetszik nekem, aki jóbarátjának tekint, elmondjam neki?"

SOHA!! Semmi esetre sem! Ez a legszörnyűbb titok, sosem tudhatja meg.

2014. febr. 11. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 menta34 ***** válasza:
Miután felcsigáztad a szokásos "elmondhatok valamit?", "köztünk marad?", "ne nevess ki?", "de csak akkor ha elmondd a véleményed róla" meg hogy "ne nézz hülyének" (a "ne értsd félre" NE legyen benne) stb ... mond el, hogy azt álmodtad hogy lefeküdtél vele és jó volt :)
2014. febr. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, ne vacakolj. Ha nem lesz semmi akkor kiderült. Ez a férfi-női barátkozás egy nagy baromság. Akkor van legjobb barátság egy férfi és egy nő között ha együtt vannak, és hosszú ideig együtt is maradnak. A többi az csak ámítás, és legalább az egyik fél többet akar. Szóval mondd meg neki, ha kiderül, hogy egyáltalán nem akar tőled semmit akkor sem történt semmi szörnyű, megszabadultál egy problémától.
2014. febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!