Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy srác, tetszek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, tetszek egy srácnak . Mit tegyek? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki mar a megismerkedesunk elott is tetszett. Az egyik nap veletlenszeruen egy buliba keveredtem vele es a legjobb baratjaval. Szemmel lathatoan minkettejuknek tetszettem annak ellenere hogy a sracnak volt baratnoje. Azota kiderult hogy a legjobb barat belem van esve ,viszont nekem egyaltalan nem tetsztszik es meg mindig az elso sracba vagyok belezugva. A problema az hogy a srac aki tetszik a legjobb baratja miatt nem mer felem kozeledi pedig biztos vagyok hogy tetszem neki ...mi a teendo ? Koszonom a valaszokat ! :)

2014. jan. 9. 20:32
 1/4 felelős0102 ***** válasza:
mondd el a legjobb barátnak, hogy neked nem ő tetszik, tőle nem akarsz semmit, lépjen tovább. :)
2014. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De vele is nagyon joban vagyok es nem akarom megbantani , es felek hogy ezek utan megromlana a barati viszonyunk
2014. jan. 9. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor a felek túl lépnek a barátság határain, akkor ott már nem lehet romló baráti viszonyról beszélni. Itt pedig túllépett mindkét srác irányában a dolog.

Nem akarod megbántani? :) Hú ez nagyon jó tinis hozzáállás. Talán egy embert azzal bántunk meg a legjobban, ha az érzelmeivel játszunk, és azzal teszünk a legjobban, hogyha őszintén elmondjuk mi a helyzet.

Ebben a helyzetben az EGYETLEN léphető dolog az, hogy a nem tetsző sráccal tisztázod a helyzetet és továbblépteted, és ezzel lehetővé válhat az, hogy a másik sráccal összegyere. Minden más lépés rémálommá fogja tenni az életed, tönkretenni a barátságokat stb.

2014. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat , megprobalom tisztazni a dolgot ..
2014. jan. 10. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!