Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire kezdjek aggódni? 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kezdjek aggódni? 13 vagyok, a barátom 16 éves, egy ideje már csak a távkapcsolat maradt. Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval a barátom 16 éves, én 13.... két hónapja Pestre költöztek és csak márciusban tud lejönni hozzám. Az elmúlt időben viszont kicsit elhidegülünk egymástól. Régebben minden nap beszéltünk skype-on, később már egyre kevesebbet. Közel egy hónapja csak kétszer hallottam a hangját egy-egy telefonhívás alkalmával. A hétvége óta pedig már facebookon sem írt vissza. Kezdek nagyon aggódni, hogy így mi lesz. Én nagyon szeretem, képes lennék érte odaadni az életemet is, nem akarom elveszíteni... Szerintetek mit tehetnék? :/

2014. febr. 11. 16:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy 16 éves fiú mit akart egy 13 éves kislánytól?
2014. febr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Te tényleg nem tudod venni a lapot,de leírom a kedvedért:

Ejtve vagy!

2014. febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

anyádnak kéne aggódnia, hogy 13 évesen egy 16 éves fiúval jársz

másik meg, mit vártál? ilyen korban távkapcsolat? új hely új élet új suli új csajok

szépen felszed valami helyi puncit.

te meg vagy békében elválsz tőle és maradtok barátok, vagy megy a levesbe az egész dolog.

egyébként mióta vagytok együtt ha neked ez ekkora trauma? 12 éves korod óta? :S

2014. febr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tisztázzunk valamit: engem nem az érdekel, hogy mit gondoltok a korkülönbségről vagy hogy így ismeretlenben miket mondtok... csak arra vagyok kíváncsi, hogy mit tehetnék annak érdekében, hogy ne veszítsem el a srácot. Értelmetlen hozzászólók pedig kérlek szépen kíméljenek.
2014. febr. 11. 16:13
 5/14 anonim ***** válasza:
egyetértek a felettem szólókkal.... még nagyon nem tudod, milyen szeretni valakit.... ez lásd be, nem fog működni, jobb ha lemondasz róla...
2014. febr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elöttem szólókhoz.
2014. febr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5-ös...Szerinted a szerelem korhoz van kötve?Szerinted kortól függ,hogy ki mennyire tud szeretni? Sajnálom,hogy ekkora gyökér vagy.
2014. febr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egy dolgot tehetsz

elengeded

2014. febr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát hívd fel! Ha nagyon szeretitek egymást,a távolság nem állhat közétek.

Ha pedig tényleg nem ír vissza napok múlva sem,és nem jelentkezik,javaslom hagy a fenébe!Még most úgy érzed,hogy nagyon szereted,de ha ô nem szeret,akkor ennek semmi értelme.

A viszonzatlan szerelemnél nincs rosszabb!

2014. febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy írjátok, hogy engedjem el stb... de... én ezt nem akarom. Lehet, hogy idősebb, lehet, hogy nektek ez furcsa, de engem ez egyáltalán nem zavar. És felhívni sajnos nem tudom, még mikor elköltöztek, minden pénzt lebeszéltünk a telefonomról ^^"
2014. febr. 11. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!