Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egyszer még lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egyszer még lehet belőle valami?

Figyelt kérdés
Egy fiúval elkezdtünk alakulgatni, az elején én nem akartam. Utána úgymond összejöttünk.Aztán elrontottam,mert megcsaltam. Most már ő nem foglalkozik velem. Nagyon rossz nekem,és nagyon bánom. Rájöttem,hogy szeretem. Szerintetek pár hónap múlva lehet belőle még valami ? :(

2014. jan. 18. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy kis esze a fiatalembernek,akkor nem.
2014. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy nem lesz a srác annyira hülye, hogy belemegy egy újrakezdésbe.

Most legalább majd megtanulod, hogy nem kell a másikat megcsalni. : )

2014. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze,mindenki egy olyan ri bancra vágyik aki megcsalja.

Egész biztos,hogy visszafogad,hogy megtehesd még párszor.

2014. jan. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A felnőtté válás ott kezdődik,hogy megtanulod vállalni a tetteid következményeit.Tehát mivel hibáztál és megcsaltad,most el kell viselned,hogy már nem érdekled ezek után.Hagyd békén,keress mást,és legközelebb légy becsületesebb!Ez most egy jó lecke számodra.
2014. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!