Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most miez? :s "első látásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miez? :s "első látásra szerelem? "

Figyelt kérdés

Szóval megismertem egy srácot..eddig háromszor taliztunk. Először egy bulin ahol annyi volt h hazafelé a héven csak dumáltunk egy keveset 4en (ő,haverja,barátnőm és én)aztán másnapra meghívott szülinapi bulijába ahol konkrétan semmi érdeklődést nem mutatott felém és én akkor már éreztem ..és elgondolkoztam ezen az "első látásra szerelem" dolgon aztán rám irt és most ott tartunk h elhívott randizni :) magyarul én is bejöttem neki csak nem különösebben mutatta..ha rágondolok olyan fura érzésem lesz..a hasamban meg a mellkasomban és egyfolytában mosolygok. de nagyon félek ettől..:/ h még nem ismerem eléggé és pofára esek.. ez ilyen első "látásra" szerelem vagy csak fellángolás vajon? :/


16/L



2014. febr. 11. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
vagy csak meg akar téged fektetni....
2014. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Majd kiderül :) Én hiszek a "szerelem első látásra" nevezetű dologban.


Hajrá!

2014. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
előző "barátom" is csak arra ment sajnos...és ezért félek..:(
2014. febr. 11. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:
nincs olyan, hogy első látásra :) a szerelem is csak időszakos dolog, én nem hiszek benne...
2014. febr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem is az h első látásra hanem h ilyen hamar..:/
2014. febr. 11. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!