Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Annyit kérdeznék csupán. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

XXTomiXx kérdése:

Annyit kérdeznék csupán. Hogy ti össze jönnétek Egy olyan lánnyal aki hatalmas "cuccos"=kábitószer és már már függő!?

Figyelt kérdés
Szinte napi szinten speedzik. Fű. Stb már már odájig jutott, hogy egy buli-ba 6-7 ecstazytol és fütől sok utca speedtől tudja csak jól érezni magát! Ebbe sokan bele halnának! És már a viselkedésén is látszik, hogy beteg. Nem tud figyelni minden 2 mondatot el harap alig érteni amit mond! és nem lehet rajt segíteni. Nem veszi észre, hogy hol tart. Sajnos olyan meloja van, hogy fü spped nélkül nem binrá Németórszgába dolgozik húsipar-ba nap 10-12 óra. De az akkor se ok arra, hogy ilyen életet éljen teljesen tanácstalan vagyok mi legyen. Szerintetek?

2014. febr. 12. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
hát egyértelmű hogy nem... szánalmas az ilyen.
2014. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Segítségre van szüksége, mert így a sírba siet :(
2014. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Viszont ha nem veszi észre, hogy hol tart próbáld meg felnyitni a szemét...hátha még valahogy sikerül rendbehoznia az életét, ha ő is akarja...
2014. febr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Már-már függő? Már rég az.


Összejönnék egy két italra, barátságra, vagy ha nagyon elvesztem a fejem, akkor rövid időre többre is. De párkapcsolatot nem hiszem, hogy bevállalnék.

2014. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Moszuke ***** válasza:

megfájdult a szemem a helyesírásodtól.


amúgy attól függ. járnék vele, de instant ultimátum lenne a leszokás. nem miattam hanem maga miatt.

ehhez pedig szaksegítség kell, hogy ne én legyek a támasza a jövőben a drog helyett hanem önmaga miatt szokjon le és maradjon tiszta.

ha ez oké akkor örülök ha nem akkor tipli van.

2014. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen a koporsója szélén táncol. Nem lenne jó, ha magával rántana engem is.


Neki szakember kell.

2014. febr. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hol érdekel a helyes írás?!kisebb gondom is nagyobb ennél.Nem lehet egy olyan emberen segíteni aki be se ismeri,hogy beteg.Már nem ön maga!! szeretnék neki segíteni de nem lehet mert nem akarja..és külföldön dolgozik!!ilyen messziről csak a lelket tudom benn tartani!De ezt meg alapból is kell mert nehéz kint! áh ugy gáz ez az egész ahogy van..és a legszomorúbb,hogy ez valaki "élete"!!
2014. febr. 13. 13:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Mégcsak nem is ua. országban laktok mit tudsz csinálni vele mégis?Neki kell tudnia hogy mire van szüksége úgy néz ki még nem érte el azt a pontot hogy azt mondja ez neki rossz.Lehet ha nem lenne munkája és az utcára kerülne vagy egyszerűen nem tudná finanszírozni a cuccozást jönnének az elvonmási tünetek stb rájönne mekkora szarban van.Neki kell "megvilágosodnia váltani...elvonóra se érdemes úgy bemennie hogy ráerőszakolják hanem akkor ha maga akar tehát kb semmit nem tudsz tenni...sajnos ez van.Egyébként vannak külföldi ismerőseim egyik sincs szétcsúszva úgy ahogy te leírod tehát ez nem magyarázat.Talán erre fogja az illető?magyarok akkor mit csináljanak?
2014. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja de a kérdésedre nem is válaszoltam ha szereted jöjj össze vele de sajnos a mélyrepülését fogod végignézni.
2014. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!