Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csináltam egy hatalmas baklövé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltam egy hatalmas baklövést. Mi lesz ezután?

Figyelt kérdés

Valaki segítsen kérem:(


Bevallottam egy fiú barátomnak hogy tetszik, és hogy miért.. Kövezzetek meg... Azt mondta aranyos vagyok, majd azt mondta, hogy nehogy szerelmes legyek belé, mert rosszul járok.


Neki most van 1 lány akivel "kavarnak". Nem járnak, nem is szerelmesek egymásba, csak most randiznak. Igazából fogalmam sincs mi alakul köztük, de nem tűnik valami komolynak.


Mielőtt még bevallottam volna neki ezt, azt mondta ő, hogy nem tud már senkibe se beleszeretni...


A bonyodalom: Régebben jártam a legjobb barátjával, aki szakított velem pár hónap után. Nagy volt a szerelem, de elmúlt minkét részről. De azóta újra barátok lettünk az exemmel is, és egyikőnk se akar többet.


Na most mi legyen? :'( Szénné égettem magam? Hogy hozzam helyre?


El akarom ásni magam...


2014. febr. 2. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Semmi nem lesz ezután, mindenki megy a saját útján és csinálja a dolgát.

De vihetek ásót, ha az segít.

2014. febr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szörnyen érzem magam. :(
2014. febr. 2. 23:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Nehéz lesz ha nincs 'Ásd el magad' felszerelésed.

Komolyra fordítva, szerintem valami baj van a csávó agyával és szerintem valaki más után kéne nézned főleg ha 20 alatt van, de kort nem írtál, mert mi az, hogy nem tud senkibe se beleszeretni annyi idősen? Ez valami Nagy bunkó duma. Hidd el nekem 18F

2014. febr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Folytatjátok úgy, ahogyan eddig. Ennyi.
2014. febr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyenen mindenki átesik. 5-6 alkalom után már nem is fogod magad rosszul érezni.
2014. febr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A kérdésből nem derült ki, hogy te pontosan mit is szeretnél és miért érzed rosszul magad.

A srác egyenes volt, elmondta, hogy nem akar semmit. Te elmondtad szereted őt, ő tudomásul vette, kész. Az exeddel pedig újra baráti a viszonyotok.

Mégis hol itt a probléma?

2014. febr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De miért nem vagyok neki elég jó...
2014. febr. 2. 23:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak. Mert. A világ így működik. Én is kaptam visszautasítást. Társaságból is. El kell viselni. Jön más. Jön jobb!
2014. febr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Marc Bolan ***** válasza:

Megtapasztaltad az első visszautasítást?

Így megy ez. Ez van.

2014. febr. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!