Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szerezzem vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Ma 1 honapja h szakitott velem mert nem szeretett. mostanába ha ir akkor csak ir egy szmájlit és ha megkérdem tole h mi az akkor azt irja h csak rád gondoltam. én szeretem, de nem tudom mi lenne a jobb, elfelejteni vagy hajtani rá... szerintetek? 16L-F

2014. febr. 14. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezekből ítélve könnyedén visszakaphatnád, de én azt mondom aki egyszer eldobott, azt végleg ott kell hagyni. A szerelem nem vak, hanem teljesen hülye, ez rá a legpontosabb megfogalmazás :) Én a helyedben végleg elengedném
2014. febr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy nem mennék vissza hozzá. Nem szeret, leírtad, mit vársz akkor attól a kapcsolattól? Valószínűleg csak d*gni akar... Felejtsd el!! 18/L
2014. febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!