Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bele fogok őrülni! (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele fogok őrülni! (? )

Figyelt kérdés
Segítsetek,nem tudom a régi barátnőmet elfelejteni,egész nap ő róla gondolok,az ő képével a szemeim előtt kelek és fekszek,tudom hogy az idő mindent begyógyít,de a kapcsolatnak már lassan 18 éve vége,megpróbáltam minél tovább kitartani de mostmár szinte biztos vagyok benne hogy bele fogok őrülni.Ő életem nője és biztos hogy nem lehetünk együtt,mit tegyek?

2014. febr. 14. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
18 éve? Remélem ez csak kamu...
2014. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem,pont ez a baj,ahogy megkaptam a behívót a hábarúba elhagytam Jugoszláviát és a barátnőmet,többször is hívtam de végül a szülei tanárira küldték és most valahol tanít.Én elkezdtem Magyarországon dolgozni,igazság szerint tíz évig elég jól elvoltam de valahogy az utóbbi években állandóan rajta jár az eszem.
2014. febr. 14. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!