Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyik este nem volt kedve a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik este nem volt kedve a barátnőmnek egy kis pettingre, és ezért most jogosan húzgálom a számat?

Figyelt kérdés

Akkor este vele aludtam, hozzáteszem 2 hetente van ilyen csak, mert amugy nem látjuk egymást sűrűn(heti 1 alkalommal). Ma pont megjött neki sajnos, ami ugye engem annyira nem zavart hiszem anélkül is lehet "kezdeni vmihez". Már nagyon kívántam, de egyszer csak azt mondta hogy "nem látod hogy most nincs kedvem ehhez"? Kicsit úgy elmentem a kedvem és egész álló este nem szóltam hozzá, sőt kifelé fordultam fal felé alvás közben. Utána bocsánatot is kért.

Lehet amúgy hogy neki van igaza de miért azt hogy mégis nekem áll feljebb?? Kicsit mintha haragudnék rá(de mégsem)...Értitek ezt??



2014. febr. 16. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem még a kapcsolatunk elején megmondta hogy ha megjön neki és akár csak megemlítem a pettinget lerúgja a fejem. Ő nagyon görcsölős szóval számomra teljesen elfogadható hogy ilyenkor nem akar semmit. Szerintem nem ártana ha leülnétek és őszintén beszélnétek a témáról mert ez (számomra) érthetetlen hogy egy ilyen kis dolog miatt kiakadtál, sőt még ő kért bocsánatot
2014. febr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Picit jobban is odafigyelhetnel a partneredre! Az egy dolog, hogy neked megjott a kedved, de ha a korulmenyek nem idealisak mindket oldalrol, akkor inkabb hutsd le magad. Az egy dolog, hogy teged nem zavarnak a "pirosbetus unnepek", de egy lanyt egreszrol nagyon zavarhat is a dolog,m avagy egyes lanyok ilyenkor eleg hulyen viselkednek.


Parkapcsolat a kolcsonossegrol szol, mert ha valaki nem akarja es a masik eroskodik, azt eroszaknak nevezzuk, meg hazassagon belul is.


Ilyenen duzzogni, megsertodni, elfordulni nem helyes ... ha valoban szeretned a partnered, akkor eszrevenned, hogy nem tetszik neki a dolog es ilyenkor inkabb abba hagynad az egoista erolkodesedet.

2014. febr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

neki van igaza

basszus, nem lennél egy kicsit tekintettel rá? az érzéseire?

igen, lehet menzesz alatt is "kezdeni valamit", de ehhez kell sok elfogadás és éppen kedv is

menzesz alatt lehet még jobban kívánni a szexet és lehet nagyon nem is - ez változó

neki nem volt kedve hozzá, amit te nem értettél meg, nem voltál tekintettel arra, hogy ő most nem akarja

szerintem inkább te kérj bocsánatot, hogy a farkad elvette az eszed

bírj ki néhány napot, amikor megvan neki


és mielőtt azt mondanád...igen, téged kényeztethetett volna így is...de fogadd el, hogy egyáltalán nem vágyott testiségre

2014. febr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ez sajna (vagy nem sajna) így van. a fiúnak mindig van kedve, és szinte mindig jó. a lány az kicsit más. ellentétben az ezer kérdéssel ezen az oldalon, nem, nem arról van szó, hogy a lányok nem kívánják, vagy nem élvezik a szexet. csupán annyi, hogy ez nálunk jobban kapcsolódik a pillanatnyi hangulathoz, mivel pl. sokkal nagyobb a hormonszint-ingadozásuk, meg még száz más oka lehet. ha nincs kedvem én is megmondom a barátomnak, akár megjött, akár nem, és megérti, mert hidd el, jobb egy este simán egymás mellett elaludni, mint ha a lány kedvetlenül, fapofával belemegy. a szeretkezés lényege a kölcsönös örömszerzés, nem pedig az, hogy kielégítsük a másik vágyát, mint egy napi teendőt, és kipipáljuk.

ja, és van úgy, hogy menzesz alatt ahhoz sincs kedvem, hogy simogassanak, vagy ilyesmi, mert egyszerűen fáj, és nem esik jól, ha hozzámérnek. és nem azért, mert nem szeretem a barátomat, vagy frigid lennék. ez ilyen. (de azért azt még hozzáteszem, így a végén, hogy életem egyik legemlékezetesebb szexuális élményét menzesz alatt éltem át, úgyhogy ez teljesen pillanatnyi hangulatfüggő)

2014. febr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszönöm, illetve mindenki másnak az őszinte válaszokat :)

azt hiszem bocsánatot fogok tőle kérni..

2014. febr. 16. 09:12
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
Mi a tökömnek erőltetik az együtt alvást ezek a hisztigépek?
2014. febr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

csodálkozom rajta, hogy a hangulatot említitek indoknak, ugyanúgy, mint a filmekben. hogy a nők ingerlékenyebbek, meg nem ezen jár az eszük.

valójában ennek pofonegyszerű indoka van. a legtöbb nőnek fáj a hasa. mit kell misztifikálni?

2014. febr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja és én se örülnék, hogy mikor bajom van, azzal jönne a fiúm, hogy jó, akkor ne szeretkezzünk, de legalább neki hadd legyen jó.
2014. febr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Rúgd ki ezt az aszexuális kis fa3,14csát.Azért, mert neki nincs kedve, azért még örömet okozhat neked. Ha már most ilyen,később az esetleges együttélés során még elviselhetetlenebb lesz.
2014. febr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9-es férfiként mondom hogy te nem vagy normális..sose jutna eszembe cseszegtetni a feleségem amikor járni nem bír annyira görcsöl szegénykém
2014. febr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!