Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőmnek most hétvégén fog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek most hétvégén fog majd megjönni. Gyógyszerrel védekezünk. Tegnap este is meg ma este is együtt voltunk. Nem lehet baj igaz?

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem lehet belőle gond, persze ez egy másik kérdés, hogy gyerek miatt kérdezed-e...

2008. dec. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen azért kérdezem..
2008. dec. 27. 11:38
 3/5 anonim válasza:
Ha fogamzásgátlót szed és nem volt hasmenése és nem hányt miután bevette (elvileg az antibiotikum és néhány gyógyszer is gond lehet a bogyó hatékonyságát illetően), akkor elvileg kizárt, hogy terhes. Itt hozzáteszem, én is szedek bogyót és antibio mellett se lettem terhes.
2008. dec. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak arra lennék kiváncsi hogy a gyógyszermentes napokban is véd e a fog. gátló?
2008. dec. 27. 12:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
persze véd :) szóval nyugi és élvezzétek... habár én a fiúmnak minden ilyesmit elmondok és elmagyarázok...kérdezz rá tőle is
2008. dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!