Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy kapcsolatban az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolatban az egyik fél már nem szerelmes, de szeret. Akkor rúgja fel a kapcsolatot és keresse a szerelmet?

Figyelt kérdés
2014. febr. 14. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyit ért neki a másik ember és a kapcsolat...
2014. febr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miert kene felrugni? A szerelem torvenyszeruen elmulik egyszer.
2014. febr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Velem ezt történt. Párom közölte már nem szerelmes..elhagyott 2év után.
2014. febr. 14. 22:35
 4/8 A kérdező kommentje:
Párom azt mondta nem szerelmes, mondom elmúlik egyszer igen..2 válasza volt : ilyen hamar? a másik pedig anyámék is 15éve szerelmesek egymásba.
2014. febr. 14. 22:37
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

15 év után már nincs szerelem!!!

te valami gyerek lehetsz...:/


a szerelem az max 3 évig tart,utána lesz belőle szeretet,de ha elhagytak emiatt akkor az még szerelem sem volt...

az az igazi kapcsolat ahol a szerelem elmúlása,majd a szeretet megjelenése után is együtt maradnak a felek

2014. febr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
párom 26éves fejjel ezt mondta!
2014. febr. 14. 23:06
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Jaaaj, ezt most le fogják pontozni, de baromira nincs ilyen törvényszerűség, hogy 3 év meg másfél év meg mittudomén után elmúlik a szerelem végleg. 4 és fél éve vagyunk együtt a párommal. Volt, amikor nem éreztem szerelmet, de mindig megtaláltuk a módját, hogy újra lángra lobbantsuk. Ezalatt a négy és fél év alatt összesen talán egy hónapnyi nap, ha volt, amikor nem éreztem szerelmet. Szerettem, tiszteltem annyira emberként, hogy megpróbáljam boldoggá tenni azzal, hogy viszonzom, amit érez, nem adom fel, és mindig sikerült. :)
2014. febr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 10 eve vagyok a parommal .. Minden nappal egyre jobban szeretem , szerelemmel szeretem,rajongok erte .. Szoval aki a 3 evet irta annak azt kivanom,hogy egyszer tapasztalja meg milyen a szelem valojaban !
2014. febr. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!