Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek akarhat tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akarhat tőlem valamit a fiú? Előre elmondom hogy kérem szépen, ne nevezzetek semminek, mi csak túl jóban vagyunk! Az érdekel csak hogy akar e tőlem bármiféle kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Hát, szóval van egy fiú, kb fél éve ismerjük egymást, én 16, ő 17, lassan 18 éves! eddig minden nap nagyjából 12 órát töltöttünk együtt, mert egy osztályba járunk és együtt is edzünk:D, de most kiment Amerikába:(( 3 hónapra.. hát, szóval egy ideje néha dicsérgetett elég sokszor, meg bevallotta hogy többet jelentek számára mint egy szimpla barát! de nem tudja még ő se hogy mit akar tőlem.. Viszont lassan elkezdtünk kavarni, úgymondd.. Ha kettesben vagyunk, akkor mindig a hasamat fogdossa, mert nagyon szereti a hasam:DD meg, hát megengedtem neki hogy a mellem, fenekem megfogja, tehát elvagyunk:) meg sokszor szoktunk kézenfogva ülni, ölelkezni ha kettesben vagyunk:) még nem csókolt meg, de szájrapuszit azt már adott... tehát szerintetek mit akarhat tőlem, mert én már teljesen el vagyok tévedve!
2014. febr. 13. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem hiszem el b*szki....
2014. febr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
? most mi az?? lassan 17 éves vagyok.. más lányok ilyenkor már nem is szüzek... egyszer se b*sztam még be igazán se, igazából egy kicsit visszahúzódó is vagyok.. csak jó néha elengedni magam és szórakozni
2014. febr. 13. 13:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egyértelmű mit akar! Nem veszed észre?? Akkor az nagy baj!
2014. febr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én a szomszéd néninek is megengedem hogy fogdosson. A postásnak is és úgy mindenkinek. Szeretem ha fogdosnak. Mindegy hogy ki csak jófogás legyen! :D
2014. febr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Moszuke ***** válasza:

az előbb ugyanerre válaszoltunk már.

ha tisztázás előtt engeded, hogy taperoljon akkor értéktelen vagy és úgy is fog kezelni a pasi. ezen nincs mit tovább ragozni.

oké, hogy mi pasik hülyék vagyunk, de tudjuk, hogy melyik lány mit érdemel.

egyszerű és logikus döntéseket hozunk az élet minden terültén.

vagy igen, vagy nem.

vagy felnéz rád és tisztel amiért értékes vagy... vagy nem.

szerinted te melyik kategóriába tartozol ezek után?:)

2014. febr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mielőtt még mégtöbb ilyet kapnék, tisztázzuk, már beszélgettünk vele arról hogy lefeküdnénk e a másikkal és ő vállalta is hogy igen, de csak a beleegyezésemmel... és mivelhogy én nemet mondtam, ő addig "vár" rám! azt mondja hogy ő akar nekem lenni az 1.:)
2014. febr. 13. 14:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Ebből ítélve? Meg akar dugni de többet nem.


Azzal hogy ennyi mindent engedtél neki,már nincs méltóságod a szemében. (Mellfogdosás stb.)


Bocs,de én is így tennék.

18/F

2014. febr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Moszuke ***** válasza:

FFfhu hát ezek után már teljesen megváltozott a véleményem!!!

szarkazmus off

2014. febr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!