Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, miért ijedtek meg ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért ijedtek meg ha egy nő kezd belétek szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 17. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Honnan szeded, hogy megijedünk??!?! NEM ijedünk meg!!!!
2014. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, milyen hülyeség ez. Egy nő szerelme nem ijesztő. Sőt.
2014. febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokan utána már úgy érzik, hogy nem kell tovább 'harcolniuk', bókolni, satöbbi.. elérték, amit akartak.
2014. febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyszer volt ilyen, én nem ijedtem meg, inkább féltem/szomorú voltam, hogy csak beképzeltem. :)

De gondolom félnek megnyílni valakinek, különösen a fiúk. :) 17/f

2014. febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én nem udvarlok én a lányokra hagyom
2014. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ijed a hóhér.

Minden kapcsolatomban az volt, hogy a lány azért hagyott el, mert elkezdett szerelmes lenni belém. És ezért lett elegem a nők fa.szságaiból, mint ez a kérdés is.

Azért elhagyni valakit, mert elkezded szeretni. Minden nő barom.

2014. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezért van az a mondás hogy a nőket nem megérteni hanem szeretni kell.. Nem ijedünk meg attól ha egy lány belénk szeret hanem örülünk neki :)
2014. febr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
embere válogatja,én engem megrémiszt,de csak csalódástól való félelem,a szeretet szerelem iszonyatosan jó érzés,amíg kölcsönös...sajnos semmi nem tart örökké, erre mindenki rájön,és nagyon fáj egy viszonzatlan szerelem,sajnos én ezért fejezem ki nehezen és fogadom el ha szeretnek...az ember lelke, ha megsérül,egy falat emel maga köré, h legközelebb erősebb legyen...
2014. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!