Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szergény haveromat minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szergény haveromat minden eddigi barátnője megcsalta. Milyen tanácsokat adnátok neki?

Figyelt kérdés

1-2 hónapig járnak, látom nagy a "láv" Facebookon, utána meg szidja nekem a csajt, hogy mekkora ribizli volt ez is!

Ez már a 4. csaja volt.

Amúgy 19 a gyerek!


Milyen tanácsokat adnátok neki?



2014. febr. 18. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
10%

jobb kézzel megmarkolja, aztán fel-le fel-le és ezt ismétli, amíg nem kezd ragacsos lenni a keze :)

tuti kielégülés, no megcsalás! ;)

2014. febr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Válassza az értékeset a csillogó helyett
2014. febr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A haverodat Szergénynek hívják?
2014. febr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mostanában az jön be a nőknek, ha egy állat mellett vannak( rosszabb értelemben).

Ha olyan a lány, akkor legyen kicsit lekezelő, amikor laposodik a kapcsolat, csattanjon egy pofon.


De ha hűséges lányt akar, akkor normálisakat keressen, ne plázamacskákat.


Am szerintem benne lesz a hiba, mert 2 hónap után, senkit sem szoktak megcsalni. Ha csak nem ő az akit beszervezett szeretőnek. De zsinórban 4szer ez kizárt.

Először lehet a saját portáján kéne söprögetni és csak utána "ribizlizni"

2014. febr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha valakit sorozatosan megcsalnak, tuti, hogy nem a partnereiben van a hiba, hanem őbenne. Valamit nem jól csinál. Így ismeretlenül esélytelen megmondani, hogy mi az, legalább 8-10 dolog játszhat. Ezért csak azt tannácsolhatjuk, hogy keresse meg a hibát magában és törkedjen a kijavítására.
2014. febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 habsburg válasza:
Tanuljon meg rendesen dugni.
2014. febr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tanács: szarni bele.

Engem nem érdekel hogy a párom mit csinál ha én nem vagyok ott.

2015. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!