Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Melyik lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Melyik lányt válasszam?

Figyelt kérdés

Van most egy barátnőm akivel 4 hónapja vagyok együtt.

De rám írt egy lány barátom aki nem mellesleg tetszett is nekem.És nagyon jól eltudok vele beszélgetni.Nem akarom a mostani barátnőmet át verni viszont nem is vagyok képes szakítani vele de a másik lányt meg akarom. :s Most a barátnőmet szeretem túlságosan vagy a kapcsolatot félek megszakítani?



2014. febr. 19. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha eléggé szeretted volna az első lányt, nem szerettél volna bele a másodikba :)
2014. febr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
1. Nincs igazad!
2014. febr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 másodikKira válasza:
A barátnőddel tudsz olyan jól beszélgetni, mint a sima baráttal? Pusztán testi vágy van benned a havernő iránt, vagy csak amolyan lelkizős dolog? Képzeld el, hogy a mostani barátnőd valaki mással jár, neked meg nem jön össze ezzel a baráttal a dolog... Fájna? Ha igen, próbáld meg kicsit redukálni a kapcsolatot ezzel a másik lánnyal, és koncentrálj a párodra. Ha nem, el kell gondolkodnod rajta, vajon megéri e folytatni az érzelmek nélküli kapcsolatot. Ne félj szakítani, ha az kell jobb lesz ha túl lesz a fájdalmon.
2014. febr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megmondom én: egyiket se szereted. nem baj az, ha még nem voltál igazán szerelmes, de ha az leszel, hidd el, a világon senki mást nem fogsz észrevenni. van, aki sose lesz az, mert nem tud igazán szeretni.

Jelen esetben szerintem csak az van, hogy érdekesebb a másik csaj, mert most nem vele jársz, kíváncsibbá tesz, mert még nem volt vele dolgod, meg úgy általában mindenki szeret a tilosban járni. ez valószínűleg el fog múlni, ha megkapod. akkor majd lehet szimpatikusabb lesz újra a mostani, vagy egy harmadik ismeretlen. ezzel semmi baj a te korodban (olyan 16-nak saccollak), csak tényleg ne verj át azzal senkit, hogy szereted, mert biztos te is érzed, hogy annyira azért nem szereted egyiket se, mint kéne...

2014. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első hülye, a 3-ra szavazok.
2014. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom válaszd mindkettőt!
2014. febr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a barátnődet tényleg igazán szeretnéd,nem tetted volna fel ezt a kérdést! :)
2014. febr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!