Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik életmódot, melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik életmódot, melyik lányt válasszam?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, de a végén összefoglalom.

2 féle alternatívából választhatok, nyilván lehetne több is de ez a 2 jön be a legjobban amiért úgy látom megérheti küzdeni.

1. Sok időt töltöttem már együtt aranyos, szerintem szép (mások szerint sokszor nem annyira szép, átlagos) lányokkal akik nagyon megfogtak a személyiségükkel és a külsejükkel is. Azonban tudni kell róluk h nyilván nem én voltam/vagyok az egyetlen pasi körülöttük. Ennek ellenére szerettek velem lenni (mondhatni érdekes a stílusom), azonban vhogy sose sikerült egyiket se "megtartanom".


2. Ő egy adott lány akivel alakulgatnak a dolgok szépen és jól, nem úgy mint az elsőnek említett lányokkal (ott egy csoportról írtam általánosságban). Szóval ennek a lánynak nincsenek nagy elvárásai, viszont nem is tartom olyan érdekesnek, de úgy érzem vele legalább lehetne valami nem úgy mint az első pontban említettekkel akikkel leragadunk a beszélgetés, ismerkedés, hülyéskedés szintjén. Ezzel a lánnyal tovább tudok lépni de nem vagyok biztos benne, h ezt akarom. Így kicsit olyan mintha az egész életemről le kellene mondanom, mert én nem így szeretném leélni, de ugyanakkor még mindig jobban járhatok mint a semmi közepén ragadni :S Vele akármi van végig együtt maradnánk.


Összegezve: Az 1. pontban említetteknél ott a lehetőség h benne vannak mindenben, utazgatás, nyaralgatás, szórakozgatás, persze csak a hétvégéken, hétközbe nagyon sokat dolgozok.

A 2. mellett viszont már most érzem h sokkal többet unatkoznák, egyszerűen nem úgy reagál a cselekedeteimre ahogy azt én szeretném, nincs meg a "szikra". Viszont nagy előnye h ő elfogad olyannak amilyen vagyok, én pedig ugyan eddig edzegettem de igazából semmi kedvem hozzá és mellette lemondhatnék erről is. Én ugyanis tipikusan lusta ember vagyok, de ennek ellenére minden érdekel, szeretek aktívan élni, mindenféle programokat szervezni, mindig menni vhova, csak otthon ne kelljen ülni 1 pillanatot se :) Viszont mindent szeretek kényelmesen megoldani, szval az edzésnek ezért sem látom értelmét, emellett ahova lehet kocsival megyek vagy vitetem magam taxival, stb..

Emiatt aztán nincs túl jó testem (nem vagyok kövér, ink sovány csak nem vagyok kidolgozva :D) , így az első kategóriába eső lányok sokszor szerintem emiatt szórnak ki.


Ti mit tennétek a helyemben, melyik megoldást választanátok? Esetleg maradjak egyedül és akkor ugyan unalmasabban de azt csinálhatom amit szeretek?


2012. szept. 8. 00:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
szerintem velem van a baj,de nem igazán veszem ki a két definíció közötti különbséget.
2012. szept. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
kicsit valóban összefolyt , de azért ki lehet bogozni h melyik a 2 lány. van az unalmasabb de elérhető és az érdekes, izgató de nehezen megszerezhető :)
2012. szept. 8. 00:51
 3/35 anonim ***** válasza:
A második.
2012. szept. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Még kérnék 1 rövid indoklást is h miért azt.
2012. szept. 8. 00:57
 5/35 anonim ***** válasza:
Mert ha tényleg elfogad olyannak amilyen vagy, annál jobb nincs is, idővel meg megszereted akkor. Meg írtad is, hogy vele alakulnak a dolgok. Meg a hűségesebb fajtának tűnik.
2012. szept. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt, inkább legyen meg a szikra vagy inkább maradj egyedül, semmiképp ne a másodikat 23/L
2012. szept. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Köszi , legbelül én is úgy érzem h a 2.-at kellene, de ugyanakkor az 1. annyira el tud varázsolni h hihetetlen és nagyságrendekkel jobban érzem magam velük :S

Nagyon nehéz döntés

2012. szept. 8. 01:03
 8/35 anonim ***** válasza:

Akivel jól érzed magad, elfogad olyannak amilyen vagy és el is jár veled mindenhová, azt barátnak hívják, nem barátnőnek/szerelemnek. Egyszer jönne egy 1. kategóriába tartozó lány aki megszeretne, Te is őt és akkor dobnád a 2-at, aki viszont rendes volt veled. Ne használd pótléknak..


1:01 voltam

2012. szept. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

6-os, igazad van, sajnos olyan stílussal áldott meg az élet amihez nemigazán illik a külsőm :/

igazából a 2. lány is szép csak ő kevésbé érdekes , így nyilván nehezebben szerez pasit ezért lenne könyebb vele összejönni, szinte ő nyomul rám, amig fordítva nekem kell. persze én szeretek is , és ha vki nyomul rám az kevésbé szeretem..

2012. szept. 8. 01:10
 10/35 anonim ***** válasza:

Ez a stílus mit takar? :D Jól nézel ki, de nincs önbizalmad, azért kell átlagosabb lány vagy fordítva? :D

Na nekem pont ezért nincs pasim, azt hiszik az átlagos pasik hogy nincs esélyük nálam és ezért nem mernek odajönni :D

Én meg nem futok senki után...

2012. szept. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!