Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik lányt válasszam kettőjü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt válasszam kettőjük közül?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel kezdődik a párkapcsolatom. Nem kell nagy erőfeszítést tennem vele kapcsolatban. Igazi jó kislánynak tűnik: komolynak, hűségesnek. A másik lány már régebb óta tetszik (jobban, mint az első), de azt sem tudom, van-e párkapcsolata. Mostanában viszont egyre több jelet küld felém. Kacérabb, komolytalanabb.
2013. jún. 17. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgyis azt választod, amelyiknek jobb a s.gge:D
2013. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Több mitn valoszinü hogy a második láynál csak beképzeled magadnak mert mikro egy pasi kapcsoaltban van vagy kezdödik valami kapcsoalta akkor szoksor esik meg hogy egy siam gesztust is kacérkodásnak értékel egy lány felöl...
2013. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hát véleményem szerint, válaszd a másodikat, mivel ha az elsőt igazán "szeretted" volna nem "szerettél" volna bele a másikba :D
2013. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A 2. lányt jóval korábban ismertem meg, azóta tetszik. Az ismeretségünk elején viszont elérhetetlennek tűnt, most nem annyira. Bele kerültem az eszem vagy a szívem dilemmába...
2013. jún. 17. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!