Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Viszonzatlan szerelmek egymás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelmek egymás után. Mi lehet velem a probléma?

Figyelt kérdés

Eddig jó pár alkalommal éreztem vonzódást lányok után, akik nem viszonozták az érzelmeket, valamint ugyanez megvolt fordított helyzetben is. Igazából ha ezeket átgondolom, akkor valahogy kirajzolódik előttem egy törvényszerűségen alapuló gondolatmenet, miszerint minél több lányt utasítok saját magam vissza, annál inkább késlekedik nálam az hogy beteljesüljön egy valódi, kölcsönös érzelmeken alapuló gyönyörű szerelem.


Szüzességemet is úgy vesztettem el anno hogy házibulin(természetesen az alkohol rendesen közrejátszott) megismerkedtem egy lánnyal akivel ott "egymásra találtunk", majd pár nappal később felvettük a kapcsolatot és megtörtént a dolog. Viszont én nem akartam folytatni semmit, ellentétben vele, mivel akkor már igazából nem éreztem olyan szintű kötődést mint a házibuliban alkohol befolyása alatt. Szóval a dolog annyiban maradt. Tudom, mondhatni kihasználtam őt ami elég nagy szemétség.


Viszont akárhányszor átérzem a viszonzatlan szerelmet(mint ahogy most is)eszembe jut hogy nyilván én sem vagyok jobb, mint akik elutasítottak, és megerősödik bennem az hogy ez egy afféle rám kiszabott büntetés azért amiért fájdalmat okoztam más lányoknak.


De ugyanakkor meg végül is mindenkire elvben rátalál legalább egyszer egy igazi, tényleges szerelem, nemde? Legalábbis ha valaki nagyon vágyik rá akkor elvégre igen, gondolom. Szóval logikus arra gondolni hogy nekem egyszerűen hosszasabban várnom kell egy valódi párkapcsolatra, vagy az élet tényleg annyira kiszámíthatatlan hogy akármikor beteljesülhet?


22/f



2014. febr. 21. 13:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Pedig őszintén úgy érzem hogy ha egy lány annyira tudna egyszer végre érzelmileg kötődni hozzám mint ahogy eddig én kötődtem sok más lányhoz (és hozzá is tudnék majd úgy kötődni majd akkor), akkor abban az esetben képes lennék teljesen odaadó párja lenni. Ez egyrészt értelemszerűen nekem is jó lenne, másrészt pedig más esetleges lányoknak is mivel nem okoznék nekik fájdalmat olyasmivel hogy abban reménykednének hogy én összejönnék velük.
2014. febr. 21. 14:13
 2/7 anonim ***** válasza:
nincs veled baj, van aki sose veszti el a szuzesseget, van aki szo szerint nem vonzodik senkihez UGY stb. nincs veled semmi baj. ez csak olyan mint egy labirintus. en pl h nem jonnek ossze senkivel, azt se bannam mer masban is latok szenvedelyt: ertsd muveszet stb. mondjuk en inkabb vilagotlatni akarok, es ahhz h ezt csinaljam penzt kell keresnem, szal karrierepitesre sok idot forditok, h aztan lassak sok helyt. meg imadom a nyelveket. h tehetnem eletem soran csak nyelveket tanulnek, tanar nelkul. gondolkodj el h mit szeretsz csinalni (azon kivul h lanyokat hajkuraszol) es csinald azt, nekem ment es lekototte az idom, es nem is latom az eselyet h osszejonnek barkivel iden pl. :D de nem baj. amig van olyan aki kimutatja h vonzonak talal addig nincs baj szamomra, es mig nem akarok semmit se a vonzosagommal kezdeni (ertsd osszejonni vkivel) addig nem valtoztatok azon amit csinalok. lehet h kicsit fura ahogy leirtam a dolgokat, azer remelem segitettem. es fel a fejjel! h vonzodnak hozzad a lanyok akk nagy baj nem lehet. es meg nagyon fiatal vagy.
2014. febr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, azt kell hogy mondjam hogy egészen kézenfekvő de emellett gondolatilag nagyon is hasznos volt. :)


Tulajdonképpen azon gondolkodtam csak el hogy mennyire lehetséges az hogy valakinek szabályosan téveszméje van tudatában arról hogy ki is lenne neki a megfelelő pár, máshogyan választ ahogy logikus lenne, és mondjuk ezért van az az én esetemben is hogy nem tudok megfelelően választani vagy elfogadni mást. Bár szerintem a szerelemről(lévén hogy érzelmeken alapul és nem logikán) nem igazán mondható el hogy ésszerűen döntene benne az ember, szóval lehet hogy én komplikálom túl a dolgokat. :)


Csak kíváncsiságból, megkérdezhetném hogy amúgy fiú vagy-e vagy lány és hány éves?

2014. febr. 21. 19:00
 4/7 anonim ***** válasza:
miert hany evesnek tuntem? oszinten csak, 1et probalkozz aztan megmondom oszinten. csak kivancsisagbol
2014. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

25-27 körülinek saccoltalak, de javíts ki ha tévedek. Gondoltam ezt azért mert már látszólag van elhatározásod arról hogy milyen terveket szeretnél kivetíteni a távoli jövőre nézve és dolgozol is azért hogy elérd a céljaidat. Közben meg ahogy nagyon helyesen beszéltél arról hogy a mának kel élni és azzal kell foglalkozni ami érdekel bennünket fiatalkori, élet iránti lelkesedést enged sugallni, szóval azt gondolnám hogy még fiatal vagy.


De javíts ki ha tévedek. :D

2014. febr. 23. 16:53
 6/7 A kérdező kommentje:
ja, kétszer írtam le hogy javíts ki ha tévedek, másodszor nem lényeges :D
2014. febr. 23. 16:55
 7/7 anonim ***** válasza:
urgh, hat nem. en egy 15 eves lany vagyok. csak epp... sokat hallottam a kornyezetembol, sajna es szerencsere. sajna mer nem akarod megtudni mennyi ismerosom van (fiuk lanyok egyarant) akiknek atcsesztek az agyát stbstb szal talan ezer v nemtom gondolhattad h idosebb vok. viszont ez ne tartson vissza afelol h atgondold amit irtam, mert mindent beleadtam h olyan valaszt irjak ami megmutatja h van elet a szerelmen tul is. persze persze en meg nem voltam szerelmes soha semmi dolgom nem volt a fiukkal (ez normalis nem?) mer azer 15 evesen fiatal lenne az ilyen, eleg a baratok. nade visszaterve ismerek lattam olvastam tudok olyan emberekrol akik a szenvedelyuknek adtak at az eletuket es nem bantak meg. en szemely szerint tokeletesiteni akarom a nyelvtudasom es eletem vegeig annyi nyelvet akarok megtanulni amennyit csak birok mert imadom oket. ja es plsz gyerekkekkel akarok dolgozni mert imadom oket. szal ja. elem az eletem, gyujtom a nyelvvizsgakat, nezem az egyetemhonlapokat (csak kivancissagbol) es dolgozok nha h hosszabb szunet van a suliban (ingyen, csak kiprobalni milyen a munka egy ilyen aztan egy olyan helyen). ezeket szeretem csinalni. meg tancolni. teis elgondolkozhatnal h mik azok amik lekotnek, amiket szivesen csinalsz. persze jol esik az h futtyognek meg mondjak h jol nez ki az ember, ezeket a dicsereteket el kell raktarozni, de egyelore nincs semi kedvem sziveket osszetorni (micsoda hulyeseg lenne ilyen fiatalon) es nem hagyom h masok hasonlokepp tegyenek velem (tudok rola h a lanyok tobbsege az en forditottom u.m. de nem erzem ugy h beakarnek allni a sorba mer asszem igy a jo). szal ja, remelem minden rendben lesz veled es boldog leszel es koveted az almaidat es kituzod a celjaidat es elvezed az eletet es megprobalod nem meghallani a rosszat e azt ami art a jo kedelyednek mer igy lesz az ember lepesrol lepesre a boldogsaghoz kozelebb es kozelebb ami egeszseges. es egyel sok gyumolcsot meg zoldseget, meg sportolj, ezek is egeszsegesek. ja es eza 8ora munka, 8ora pihenes, 8ora szorakozas ez tenyleg igaz sztem, legalabbis jol hangzik. na aza baj velem h imadok irni, van egy konyv is amit irtam, de ez kit erdekel? nah, remelem nem untad magad halalra tenyleg nem akartam ennyit irni de csakugy dol a szo belolem neha, bocs.
2014. febr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!