Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babámnak nem merek...

9 hónapos babámnak nem merek semmi darabos ételt (pl. :keksz, kenyér, piskóta) a kezébe nyomni, mert egymás után harap le nagy darabokat és tömi az összest a szájába, aztán persze fuldokol tőle. Másnál hasonló probléma?

Figyelt kérdés
Mikor múlik el? 2 foga van, most felül jön másik kettő.
2009. szept. 15. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én is így voltam. aztán a gyümölcs (puha)segítségével megtanulta, mikor mennyit szabad. egy hét alatt ráérzett. a védőnő már erőltette volna a darabosat, de nem ette meg. kivártam, míg megérik rá.
2009. szept. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egész kenyérsarkat adtam neki, mert azt nem tudja betömni!
2009. szept. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez nálunk is probláma. Múltkor adtam neki egy hatalmas kenyér héjat és betömte az egészet és lenyelte, majdnem megfulladt. Azóta mindent apro pici katonákra vágok. Kenyérhéjat meg egyáltalán nem kap. Kenyérből is csak nagyon frisset.

2009. szept. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondom, az egész kenyér csücskét adjátok neki, az nem fér be a szájába!
2009. szept. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! A gyümölcs és a kenyércsücsök működik! :)
2009. szept. 15. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!