Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal 3 hete jöttünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 3 hete jöttünk össze. Mindkettőnknek ez az első párkacsolata. Elég sokat szoktunk találkozni de mindig csak annyi van hogy kezenfogva setalunk és megöleljük egymást?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek mondta hogy ő akarna kezdeményzeni egy kicsit jobban csak fél hogy nekem nem lesz jó. És azt mondta h jol esne neki ha valamit en is csinálnék.mert neki ez megnyugtato lenne. Mit tehet ilyenkor egy lány "kezdeményezés " képpen?:)

Csak elégge visszahuzodo vagyok én is ilyen téren. És tehetetlen vagyok. Gondolkozok hogy mik jöhetnek szóba de semmi sem jut eszembe.

Előre is köszönöm a normális válaszokat.

Egyébkén 8. Osok vagyunk.

Ui.: elnézést ha néhány helyen ékezet nélkúl irtam.



2014. febr. 21. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nyolcadikban?? Semmit ne tegyél, csók és annyi...de lehet, hogy én vagyok a régimódi....
2014. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
nem régimódi vagy, hanem idióta
2014. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kérek elnézést...mit kellett volna, hogy tanácsoljak ennyi időseknek? Anális szexet? Most tényleg én vagyok a h-lye?????
2014. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem áll szándékomba lefeküdni vele.

Istenem. Nem kell egyből erre gondoloni.

De szerintem semmi rossz nincs abban hogy egy majdnem 15 éves lány szerelmes és barátja van:)

2014. febr. 21. 18:48
 5/7 A kérdező kommentje:

Meg semmilyen +18 as válszokra nem vagyok kivancsi


:)

2014. febr. 21. 18:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem való még nektek ennél több, még a petting sem. Kicsik vagytok hozzá.

Ellenben tartalmas programokat szervezhettek magatoknak. Például elmentek állatkertbe, moziba, múzeumba, bowlingozni, stb.

2014. febr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az jó, ha te nem gondolkozol még ilyenekben, de nem kizárt, hogy a barátod igen. Szerintem jobb ezt letisztázni vele, mármint hogy te még egy darabig nem szeretnél belemenni semmi komolyabba szexuális téren.

És ahogy valaki tanácsolta, találj ki jó programokat.

2014. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!