Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bnőm most szakított velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnőm most szakított velem 5év 2 hónap után. Azt mondta, hogy sokat veszekedtem vele és unalmas vagyok. Szeret, de már nem akar velem lenni, engedjem el? Számomra ő az igazi amit el is mondtam neki. Mindkettőnknek az első komoly kapcsolat voltunk.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem ő az életem, nélküle úgy érzem nincs tovább.

Mit tehetnék?


2011. ápr. 21. 17:51
 1/7 napietus ***** válasza:
92%
"engedjem el?" szerintem itt Te már nem vagy döntési helyzetben, sajnálom. annak, hogy visszakönyörgöd valahogy magad, ő meg a régi szép idők emlékére vagy sajnálatból visszamegy hozzád, sok jó vége nem lenne.
2011. ápr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
nem ő az igazi. az az igazi,akinek te is az vagy. ne aggódj,megtalálod a párod.
2011. ápr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom nem sok közös, változatos programotok volt, ami bizony kell 5 év után is. Ha ő mondta hogy még szeret, akkor van esély, csak változtass, legyél olyan mint az elején, udvarolj, stb. Néha kell ez a nőknek, hogy érezzék még mindig fontosak. Kell valami változatosság. De ha azt mondja semmi esély akkor hagyd, mert nem ő az igazi.
2011. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gondolatokat, még várok több tanácsot.
2011. ápr. 22. 06:46
 5/7 anonim ***** válasza:

látom 4. hónapban írtad tavaly...

Hát... remélem azóta minden renben. Általában ha elengeded és ő újra belekóstol a szingli csajok birodalmába, bepasizik és aztán pofára esik, akkor visszatalál hozzád! :) Írd meg hogy azóta miújság. Nagyon érdekel! :)))

2012. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát írok hogyan alakult a helyzet.. Miután szakított velem pár hónap múlva újra összejöttünk! Ez kb fél évig tartott majd tavaly szeptemberben újra szakított velem! Most az év elején találkozgattunk és együtt is aludtunk egyszer, de megtudtam, hogy a munkahelyén van egy 30 év körüli családos pasi aki szintén udvarolt neki és többször leis feküdtek egymással!! Most márciusban végleg abbahagytam a próbálkozást!! Azóta nem kerestem és ő sem engem... Szerintem jobb így, hogy vége lett! Ő tudja, hogy jobb neki 3.-ik emberként csak szex partnernek lenni.. Ugyebár a gyerekeit nem igen hagyja ott az a srác érte, bár fene tudja manapság ugye?? Sziasztok
2012. máj. 28. 13:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Na és azóta mi lett?
2020. febr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!