Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korai még az eljegyzés? Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai még az eljegyzés? Úgy értem fiatalok vagyunk még (19) és mindkettőnknek ez az első komoly kapcsolata. Lassan 4 éve vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Ne arra hallgass, hogy ki mit mond a korodra! Ha te boldog vagy vele és úgy érzed ő az igazi akkor mi a baj? A szívedre hallgass ne a korodra, meg más mit mond a korra csak bla bla bla, hülyesg:S
2011. ápr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Ha komolyan gondoljátok, nem látom akadályát. Hallottam olyanról, aki már ennyi idősen összeházasodik és nagyon boldogok.

Statisztikailag a fiatalon megházasodott párok sokkal kisebb százalékban válnak el.

Én csak támogatom a döntéseteket.

2011. ápr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
fiatalság bolondság nekem az első 3 évig tartott eljegyzés minden, aztán szakítottunk de van már egy másik kapcsolatom 2,5 éve és örülök hogy nem az előző mellett kötöttem ki ez csak pillanatnyi érzés,ne ugorj bele semmibe
2011. ápr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

korainak nem korai, csak fölösleges.


ezt úgy értem, hogy manapság ugye nagyon sokan külön kezelik az eljegyzést a házasságtól, tehát megtartják az eljegyzést, de esküvőt nem akarnak még hosszú évekig. pedig az eljegyzés nem arról szól, hogy "leszel a menyasszonyom?" hanem arról, hogy "leszel-e a feleségem?" :)


ha a felesége még nem akarsz lenni egy jó darabig, akkor ez csak egy szép gesztus, de tulajdonképpen nincs jelentése, ezért mondom hogy fölösleges

2011. ápr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogy eljegyzés akkor legyen esedékes, amikor már kilátásban van az esküvő is 1-2 éven belül. Előtte tényleg felesleges...
2011. ápr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Korai! Ha szeretitek egymást vártok még 4-5 évet és ha akkor is marad minden a régiben, akkor jöhet. Addig semmi értelme nincs. Tanuljatok, dolgozzatok, éljetek, teremtsetek alapot, ha komolyan gondoljátok. Egy gyűrű meg egy "igen" semmit nem jelent. A házasság is csak egy papir. Ha szeretitek egymást akkor tök mindegy, papir ide vagy oda. És a kapcsolatotokból még bármi lehet. Konkrétan semmi is. Egy eljegyzés felbontása vagy válás meg mégiscsak cikibb, mint egy szakitás.
2011. ápr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

aki azt mondja h korai az hazudik :) ezt neked kell eldöntened. ha megbízol benne, szereted, és boldog vagy mellette akkor igen...

csak úgy mondom, hogy a szüleim fél év ismeretség után házasodtak össze, és még most 25 év után is együtt vannak :) szval ez relatív....

2011. ápr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%

Hova várjon 4-5évet?? Szerintem ha szeretik egymást, miért ne? :))

Ne 30évesen házasodjon. 20on éves menyasszonyok sokkal szebbek is :)

Sok boldogságot!

2011. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!