Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántottam a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam a barátnőmet mert piás voltam és nagyon durva dolgokat mondtam neki. Lányok, nálatok mi válik be, hogy a rossz kedvből visszahozzam azt ami előtte volt, mikor láttam a szemén hogy mennyire szerelmes belém?

Figyelt kérdés

mind a ketten 19 évesek vagyunk.

Olyanokat mondtam, hogy én ezt így nem bírom és megfordult a fejemben hogy nem kéne ezt folytatnunk. Meg ilyeneket.


Nagyon bánt és beszéltem is vele de kb hozzám se szólt amit meg is értek, a végén már beszélgettünk és volt hogy megnevettettem de például egy puszit nem engedett adni.

Ma is találkozok vele és szeretném ezt helyrehozni mert nagyon és úgy szeretnék vele lenni mint előtte mielőtt baromságokat mondtam volt (amik amúgy teljesen hülyeségek.)


Egyébként 1,5 éve járunk.


2014. febr. 7. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit furcsa, hogy részegen olyanokat mondtál neki, hogy te ezt nem bírod és hogy nem kellene ezt folytatnotok. Részegen persze sok marhaságot összehordhat az ember, de nem tudom..biztos, hogy akarod ezt a kapcsolatot?
2014. febr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha szereti a meglepeteseket lepd meg valami olyannal amit nagyom szeret. nem feltetlenul kell venned neki valamit csak mondjuk vidd el oda aahol eloszor talalkoztatok vagy ahol eloszor csokoloztatok es mutasd meg hogy fontos neked. nevettesd meg legyel vele nagyon kedves es erezze hogy tenyleg szereted es nem gondoltad komolyan azt amit mondtal :)
2014. febr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Csak a gyerek és a részeg őszinte.
2014. febr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig annak valami oka egész biztos van,hogy ilyeneket mondtál neki részegen.Szerintem ti szoktatok veszekedni,és vannak gondjaitok.Talán a csajban is van hiba,sőt,bizonyára,meg benned is.Ok nélkül még ittasan sem mond az ember ilyesmiket,tapasztalat.Szóval próbálhatod kiengesztelni,ha szeret téged sikerülni is fog,csak kitartónak kell lenned.Viszont ettől még sz@r van a palacsintában.
2014. febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem inni kell ember, gondolkodni! Ennyi felelősség nincs benned, hogy részegre iszod magad a barátnőd jelenlétében? Utána meg csodálkozol hogy balhé van?
2014. febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!