Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebből lehet még több?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet még több?

Figyelt kérdés
A képeim soha nem lájkolja fbon, viszont sokat ír rám mindig jókat beszélünk, és élőben is nagyon cuki velem.. most ebből lehet több is vagy csak semleges haverság?

2014. febr. 23. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért tartasz a visszautasítástól mert nem lájkolta a képeidet? Talán pont azért nem tette mert fél h akkor rájössz h tetszel neki mert talán egy félénk srác.
2014. febr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mi van ha a többi lányt azért lájkolja(csomó korunkbelit),mert ők tetszenek neki, nem én?! :(
2014. febr. 23. 00:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, én magamból kiindulva.. húú ha elmondom nagyon hülyének fogsz akkor nézni.


Én azért lájkolom más lányok képeit nyugodtan, mert tudom, hogy úgysem lehet komolyabb dolog közöttünk. Aki nekem tetszik és úgy sejtem, hogy esetleg kölcsönös, annak nem merem lájkolni pont emiatt amit az első írt. De attól még a való életben kedves vagyok hozzá és segítem, meg beszélgetünk elég sokat, ilyenek... hát nem tudom mi lesz de lájkolni nem fogok.


Remélem nem rólam van szó :D (a koromat már le sem merem írni)

2014. febr. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem rólad, nyugi.akiről szó van nem néz ilyen oldalakat! :) ő sokat bulizik meg kavar csajokkal,de még nem volt szerelmes.. csak csajai voltak(tehát ilyen párhónapos 'barátnők').... én nem tudom mit tegyek :( hogyan merjek lépni
2014. febr. 23. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!