Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

Randiztam egy sráccal 2x és nem történt semmi. A 3. találkozás egy buliban volt, ami elég uncsi volt, így felmentünk hozzá, és lefeküdtünk egymással. Mikor legközelebb beszéltük megkérdeztem, hogy nem bánja-e. Azt mondta, hogy nem bánja, csak még korai volt, mert alig ismerjük egymást. Kérdeztem, hogy akar-e még találkozni.. Azt mondja, hogy persze, csak még a folytatást nem tudja. Felvetettem, hogy mi lenne, ha ezt elfelejtenénk és ott folytatnánk, ahol abbahagytuk.. Mondta, hogy oké :) Viszont most hazament hétvégére, otthon lesz szerdáig. Nem tudom, hogy keressem-e vagy ne, nem akarok nyomulni, de azt sem szeretném, hogyha amiatt nem lenne semmi, hogy elvesztettük a fejünket.. Szerintetek? Várjam meg míg ő keres, vagy fentlesz FB-on?


Mit csináljak, hogy innentől ne szúrjak el semmit?

20/L

23/F


2014. febr. 9. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne keresd.
2014. febr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem te már kinyilvánítottad, hogy nyitott vagy a folytatásra. ha akar keresni, tudja, hogy kereshet. szerintem a nyomulás csak ronthat a helyzeten.

azért várd meg a férfiak véleményét is, én nő vagyok.

2014. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
másrészt szerintem ne úgy kommunikálj a fiúval, hogy azt kérdezgeted, hogy mit akar. legyél tudatában annak inkább, hogy te mit akarsz, és valahogy az legyen fontosabb a számodra. persze ez nem azt jelenti, hogy követelőzőnek kell lenni, csak ne rendeld magadat alá más akaratának. ahogy én látom, szerintem itt te játszod a férfi szerepét, mármint kommunikáció szempontjából. ő meg a magát kérető kislány.
2014. febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!