Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány 21 a fiú 18. Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány 21 a fiú 18. Szerintetek lehet ebből egészséges kapcsolat?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel nem rég ismerkedtem meg egy buliban. Ahogy megláttam azonnal megtetszett, így odamentem hozzá, táncoltunk, beszélgettünk és kiderült hogy 3 évvel idősebb nálam.

Őt kicsit zavarja a korkülönbség és azt mondta nem igazán szeretne most komoly kapcsolatot. Na ez azért gáz mert én meg minél többet beszélünk annál inkább úgy érzem, beleszerettem. Sosem volt gondom a csajokkal mert alapjában egy helyes srác vagyok, de ezzel a lánnyal valahogy nem tudok mit kezdeni. Szerintetek mit tehetnék?


2014. febr. 15. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?


Ne erőltesd,ne akard "eladni" neki magadat,hanem hagyd,hogy magától akarjon bármit is.

2014. febr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet.
2014. febr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem. álszent faxság. bar sok csja msot szeretni az iylen biber utánzatú szőrtelen csigatestű kölyökképűeket, szóval eleht mákod.
2014. febr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a lányt nagyon zavarja akkor nem hiszem... ha nem foglalkozna ilyen hülyeségekkel akkor simán lehetne normális , akár komoly kapcsolat is.


Mi idősebbek voltunk a férjemmel mikor összejöttünk (24, 21 évesek) de nálunk kicsit még több is volt a korkülönbség. 3 év és 5 hónap. És mint írtam, már házasok vagyunk, és minden happy :) 4 éve vagyunk együtt már, és soha se volt ebből gond. De csak azért, mert egyikünket se zavarja. A barátok és a családtagok is elfogadták egyébként. Mert normálisak:D

2014. febr. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb barátom 18 (fiú) a barátnője 21 éves, három éve vannak együtt és egy igazi minta pár lehetnének
2014. febr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egyértelműen :)

Bár nem mai példa, de a nagyszüleim között 7 év korkülönbség volt nagymamám javára. 16 volt nagypapám mikor összejöttek, és azóta is szeretik egymást és nagyon jól meg vannak :)

Ez a 3 év igazán nem lehet akadály a szerelemben ;) HAJRÁ :D Sok boldogságot :D

2014. ápr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!