Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lettem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a barátom legjobb barátjába?

Figyelt kérdés

Teljesen tanácstalan vagyok, a barátommal fél éve vagyunk együtt és az elmúlt időkben nagyon jóba lettem az egyik legjobb barátjával. (régebben amikor még nem jöttünk össze a barátommal, ő tetszett) Múlt pénteken elmentünk együtt vagy 10en, beültünk egy kocsmába beszélgetni, az este folyamán mi ketten leszakadtunk a társaságról mert csak egymást ismertük...hajnalban kicsúszott a számon hogy szeretem (komolyan gondoltam) és erre azt mondta: "Ez valamennyire kölcsönös"...

Másnap nagyon szégyelltem magam, mert fontos nekem a barátom, de úgy érzem másba vagyok szerelmes...

Viszont másnap amikor ez a téma újra szóba került közöttünk az egészet letagadta, mintha csak én mondtam volna neki az érzéseimet..Minden kicsúszott a kezem közül, senkiből nem akarok hülyét csinálni, vagy kellemetlen helyzetbe hozni, de nem tudom mit tehetnék.


2014. jan. 20. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

a kocsma mindig alkalmas az új kapcsolatok kialakítására

ezt meg kell beszélned a barátod barátjával

akar-e tőled valamit

2014. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha kicsit iszunk akkor őszintébben beszélünk érzéseinkről, kevésbé mérlegeljük azt, hogy ezek mennyire összeegyeztethetők társas kapcsolatainkkal (barátságokkal, párkapcsolattal, családi elvárásokkal....).


Igazából ilyet egy kér pohár ital után lehet legjobban legközelebb is szóba hozni, beszélgetni arról hogy értek e annyit egymásnak, hogy ő eldobjon érted egy régi barátságot, Te párodat, illetve mindkettőtöket kicsit kiközösíthet a mostani baráti körötök.


(Japán kultúrában divat az, hogy munka után sokszor azért isznak együtt főnökök és beosztottjaik, mert ilyenkor beosztottak elmondhatják kicsit a véleményüket, ami ott "kényes" témának számít, és utólag ráfoghatják az italra.

2014. jan. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne te szaladj utána! Ha letagad, és nem akar lépni feléd egy ekkora lehetőség után sem, akkor nem gondolta komolyan.

Nyilván fontos neki a barátság a barátoddal, tiszteletben tartja a kapcsolatotokat, nem akar "válóok" lenni...

Hagyd a fenébe és próbáld rendbe hozni a jelenlegi kapcsolatodat. Ha nem megy, lépj tovább, de ne ostromold őt, elvégre te vagy a nő!

2014. jan. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!