Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik az "igazi szerelem"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BatorK kérdése:

Mik az "igazi szerelem" ismérvei a ti életetekben/tapasztalataitok szerint?

Figyelt kérdés
Azt hittem, hogy egy ilyen kérdésre egyértelmű a válasz, de az utóbbi időben azt látom, hogy egyáltalán nem jeleni a szerelem mindenki számára ugyanazt.

2014. febr. 23. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Az igazi szerelem szerintem viszonzott, olyan viszont velem sosem fordult még elő velem, hogy bejöttem volna egy lánynak. Ez van, ha az ember ocsmány.
2014. febr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikor igazi? Ha viszonozva vannak az érzéseim.
2014. febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam, hogy ha szerelmes vagyok, akkor egyúttal zizi is.


Nem tudom kiverni a fejemből, nem tudok koncentrálni, mert rögtön eszembe jut Ő. Állandóan keresem Őt a múltkori helyen, ahol eddig láttam. Face-n mindig ránézek, hogy mi van vele. Ha valakivel beszélek, akkor folyamatosan olyan késztetésem van, hogy tereljem a témát Ő rá, és áradozzak róla, még akkor is, ha semmi újat nem tudok róla. stb


Vele az az érzésem, hogy Ő a másik felem, akihez kapcsolódnom kéne, aki nélkül mindig is hiányt éreznék, akit óvnom kéne mindentől, és ölelnem, csókolnom, szeretnem kéne, amíg élek.


Ja, és fiú vagyok(19), igazi papucs. Mindig ostorozom magam, hogy nincs bátorságom kezdeni, félek a továbbiaktól.

Nos hát..., ez van.

2014. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor bármennyit vagytok együtt,sose elég a másikból. Amikor a hibáit nem csak elfogadod, hanem nem tudsz azok nélkül élni. Amikor teljes és viszonzott a bizalom és a szeretet. Mikor arra teszed fel az életed hogy Őt boldoggá tedd és semmi más nem érdekel. Amikor meg sem fordul a fejedben hogy mással legyél, mert nem tudsz elképzelni mást magad mellett. Ezt érezni kell!
2014. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Több évig eltart, nem csak röpke fellángolás. Mind a két fél szereti egymást, egymáshoz bújnak éjszakánként, együtt alszanak el. Figylenek a másikra, törődnek vele. Bármi baj van megtudják beszélni (nem veszekedésre gondolok, hanem meló helyen, vagy egyetemen, suliban). Hosszú távra terveznek, egyszerűen szeretik egymást, a hibákkal együtt, mindenhogy. Kevés veszekedés van, ha van is még aznap megbeszélik. :)
2014. febr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mikor valakivel nagyon egy hiulläm hosszon vagyok, olyan minntha az ö dolgai az enyemek is lennenek, szoval ha meseli h itt meg ott volt es ezt meg azt csinalta egyböl olyan mintha en is ott lettem volna.Ha sportol elkezd erdekelni amit csinal, ha fest akkor en is elkezdek festni hatassal van räm, es sokszor volt olyan h egy regi nagy szerelememre gondolva nem tudtam h meikünk is csinalta ezt...vagy azt, pl törtent valami kis aprosag amire az ember nem is szokott emlekezni es nem emlekezdtem pontosan az emlekkepre, h ez vele v velem törtent.
2014. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!