Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létező jelenség, hogy "túlszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létező jelenség, hogy "túlszeretnek" valakit egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2014. febr. 24. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennek örülni kell
2014. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
persze, mostani párom is ezt csinálja, mondtam is neki, hogy biztos nem tudom viszonozni
2014. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
létező,énis ezt csinálom
2014. febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Moszuke ***** válasza:
ezt megfojtásnak hívnám inkább. a szeretetet nem lehet túlzásba vinni.
2014. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon tudok szeretni, csak én a másiktól el is várom, hogy hagyja és elfogadja. Hihetetlen mennyi nővel szakítottam amíg végre találtam egy olyat akinek az fontos volt! Pedig azt hittem az emberek igazán boldogak akarnak lenni egy kapcsolatban, de sokan lusták vagy szégyenlősek vagy nem tudnak felszabadulni vagy tárgyként tekintenek a másikra stb... Rájöttem nagyon nem mindegy ki mivel foglalkozik, mert akik emberekkel sokkal humánusabbak. A könyvelő kapcsolataimban volt olyan ahol dossziénak éreztem magam.
2014. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Örülök én, hogy ne örülnék! Egyszerűen csak néha rám tör a kétségbeesés, hogy a párom annyival jobbat érdemelne, mert én képtelen vagyok megadni neki az oly mértékű szerelmet, mint amilyet ő közvetít felém. (Alapjában véve is nehezen mutatom ki az érzelmeimet másoknak, nem vagyok egy érzelgős fajta). A másik gondolat pedig, ami gyakorta eszembe jut ezzel kapcsolatosan, hogy ez a túlságos szerelem "megfolyt" és nem hagy levegőt venni. Egyfelől nyomaszt, hogy én nem vagyok elég jó; másfelől pedig néha olyan gondolatokat kelt bennem, hogy "nem is szeretem a páromat annyira?!". Szeretem őt, nagyon is. Csak talán "nem annyira, mint ő engem?!".
2014. febr. 24. 16:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nagy a különbség az egymás iránti vonzalomban, akkor ez hosszú távon, sérülés nélkül nem fog működni. Ha te úgy érzed, hogy "túlszeretsz", vagy téged szeretnek sokkal jobban, akkor nem nevezhető harmonikusnak a kapcsolat.
2014. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!