Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb barátnőm elvette a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm elvette a pasimat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hónapig voltam együtt egy fiuval nagyon szerelmes lettem ő volt az első igazi nagy szerelmem. barátnőm jönni akart mindig velünk bulizgatni. aztán amikor egyszer én nem voltam a volt pasim berugott és barátnőmmel votak összesimulva nyalták falták egymást. aztán egyre többet találkoztak. együtt kocsikázgattak és együtt sétálgattak. aztan szakitott velem a fiu mert neki megtetszett a legjobb barátnőm. és a fiu nagyon gazdag több házuk is van meg bmwjük. barátnőm meg csak pénzéhes mint a nővére az is a legjobb barátnőjétől vette el a paliját. szeintetek mit tegyek? már nincsenek együtt és a csávó ujra velem akar enni a lány meg nyalni akarja vissza nekem magát.

2014. febr. 26. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:

ilyenek a nők, üdv a való világban.

nekem középsuliban (8 osztályos) a lányok 2-3x "váltottak" barátnőt és jellemzően egymás pasijai kellettek nekik

ez a női hierarchia és érvényesülés miatt van, valahogy élvezik egymás trófeáját lerabolni

2014. febr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd mindkettőt a fenében. A fiú egy álszent alak, ne is foglakozz ilyenekkel, a barátnőd meg gusztustalan, hogy lehet egy ilyen barátnőd? Keress egy normálisabb lányt
2014. febr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor az nem is volt a barátnőd....semmit nem tudsz tenni,de ismerős érzés
2014. febr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én a helyedben egyikükkel sem állnék többet szóba.

A srácnak szemmel láthatóan tökmind1, hogy ki a barátnője, csak legyen valaki, akivel nyalakodhat. Ha visszafogadnád, két hét múlva megint dobna, mert megint lenne valaki más aki megtetszene neki helyetted.

A "barátnőd" meg egy kis kígyó. Csúnyán hátba támadott téged, ilyet igazi barát nem tesz.

2014. febr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a fogkeféd a srác hogy el lehet venni tőled?
2014. febr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akitől el lehet venni a párjáát, az valamit nem jól csinál. Tanulj az esetből.
2014. febr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!