Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy felejtsem el az egykori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el az egykori legjobb "barátomat"?

Figyelt kérdés

A sztori röviden:

Megismerkedtünk,randinak indult,de nem lett belőle semmi.Később töröltem ismerősök közül,majd az ő kérésére visszavettem.Ezután olyan jó kapcsolat alakult ki köztünk,mint még soha senkivel.A barátom lett.A legjobb,amilyen soha nem volt,és ki tudja hogy lesz-e még ilyen.Közben beleszerettem,de nagyon.Ő is már már úgy viszonyult hozzám mint egy szeretőhöz,miközben neki barátja volt(de sokat panaszkodott rá).De nem volt semmi köztünk,csók,stb.Egy nap elmondtam neki,hogy szerelmes vagyok bele.Az volt az utolsó nap,amikor láttam.Ezekután a faceen ment a vita,hogy hogyan tovább.Rajta láttam,hogy nem akar már olyan barát lenni,mint korábban volt.Csúnyán összevesztünk,és törölt az ismerősei közül.Az én hibám is volt,sok csúnyát mondtam,az ő részéről meg félreérthető jelek voltak,amikre azt hittem,hogy szeret engem.DE nem.

Ma,egy évvel később visszagondolva az utóbbi egy évet nélküle,még mindig hiányzik.Mint barát.De mivel tudom hogy én nem hiányzom neki,szeretném valahogy kitörölni az emlékezetemből,mert ez már 1 éve nyomja a lelkem.Akarva akaratlanul is sok dologról ő jut az eszembe.És eszembe jutnak a jó dolgok,amiket együtt éltünk meg.1 év után!Volt hogy egy pár hétig nem jutott eszembe.de mindig előjön az emléke.Szerintem ha ma odamennék hozzá,azt gondolom elküldene.Nem értem,hogy egy valaha piszok jó barátság hogy tudott így tönkremenni.Próbáltam másokkal barátkozni,de ők nem olyanok.


2014. febr. 19. 20:41
 1/7 anonim válasza:
Nem kell elfelejtened. Én sem tudok felejteni, és nem is akarok.
2014. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem a legjobb barátnőm "dobott ki". Persze én nem voltam szerelmes. Nekem az segített, hogy újból elkezdtünk 1 év után beszélgetni, és rájöttem, hogy nem kell nekem az ő társasága.. Talán csalódtam benne, mikor újból elkezdtünk beszélgetni. És utána már csak azon csodálkoztam, hogy hiányozhatott nekem.
2014. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor viszont nem tudom mit csináljak,mert ez néha kínoz,hogy nincs itt velem,hogy nem lógunk együtt.Hogy nem fekszünk fel az ágyára,és nézzük a laptopjáról a filmeket,és közben pop corn-ozunk.Mit csináljak,ha tudom,hogy ő már nem akar velem lenni.Volt,hogy róla álmodtam nemrég(1 év után) és amikor felkeltem kijött pár csepp könny...Nem emlékszem az álmomra,de ha nem érdekelne,nyilván nem jött volna semmi.
2014. febr. 19. 20:57
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es: Azt mondod,hogy keressem meg,és beszéljek vele?Most lesz 1-én a szülinapja,tavaly ott voltam rajta,de most ugye nem hívott :(
2014. febr. 19. 21:00
 5/7 A kérdező kommentje:
És amikor arra gondolok,hogy nincs velem,akkor döbbenek rá,hogy mennyire egyedül vagyok.Mint Sandra Bullock a Gravitációban,amikor elszabadult az űrben. :)
2014. febr. 19. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg csak a barátsága hiányzik, akkor megpróbálhatod megint felvenni vele a kapcsolatot, felköszönteni a szülinapján, elmondhatod, hogy sajnálod, hogy annak idején olyan csúnyán összevesztetek, mikor olyan jó barátok voltatok és hogy neked ez a barátság még mindig hiányzik, mi újság vele, hogy van, stb. stb...

Aztán majd látod, hogy reagál, egy próbát szerintem megér.


Azért ha esetleg már komoly kapcsolata van, még ha meg is újítjátok a barátságot, már lehet nem lesz olyan, mint régen, a túl sok együtt lógás, meg az ágyban filmezés már nem biztos, hogy működni fog.

2014. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi 6-os.
2014. febr. 19. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!