Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy férfi csak egyetlen nőt szeret (azt, akivel együtt van) és soha nem gondol másra, soha nem tetszik meg neki más nő?

Figyelt kérdés

Van még ilyen férfi a világon? Fiúk, ne haragudjatok meg, légyszi, a kérdésem miatt... de nagyon nagyot csalódtam abban, akivel már több, mint 4 éve együtt vagyok. Amikor megismerkedtünk, én róla tényleg elhittem, hogy ő más és neki csak én kellek majd örökre, mert akkoriban ő rá sem nézett nás nőkre...

Aztán most Szilveszterkor bevallotta nekem, hogy nem ok nélkül vagyok féltékeny már két éve az egyik kolléganőjére, mert igenis tetszett neki a csaj (és talán még most is).


2014. jan. 25. 16:07
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
En is ilyen pasira vagynak,de sajnos ez lehetetlen!
2014. jan. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
86%

Tetszeni tetszhet neki. Ezzel mi a gond?

Vaknak lenni nem kötelező.

Csak ne csaljon meg vele.


Imádom amikor leányregényekben élnek egyesek, és nem értik miért nem működik az életük...

2014. jan. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

attól mert még valaki párkapcsolatban él, nem vakul meg. a szépet akkor is látjuk és elismerjük. tetszik neki egy nő, és? hozzányúlt 1 ujjal is? ha nem, akkor baromira túlreagálod és vlaóban irreális elvárás az, hogy egy párkapcsolatban élő ember (akár férfi akár nő) soha ne találjon vonzónak a párján kívül mást...

24/n

2014. jan. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
0%
En sose csalnám meg gondolatban se a párom...De az ilyen pasira rá se néztek ti kis szutykok!Mert nem vagyok szép és gazdag.
2014. jan. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
És akkor mi van? Az embernek sok ember tetszhet, így van ez! Te meg naív vagy, és álomvilágban élsz! A szerelem és a tetszés két külön dolog!
2014. jan. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Most egyet kell értsek DOWD-vel.


Ez egy oltári nagy marhaság.

Az embereknek nagyon sok másik ember is tetszhet és tetszik is de ez nem jelenti azt h a párja nem megfelelő, őt szereti és nem lép félre akkor nicns gond.


Amit te vagy ti kerestek az egy jó nagy ökörség és gyerekes gondolkodásra vall.

2014. jan. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

ajjj de én nem azt mondom, hogy vakuljon meg basszus! :D

de ő már (bevallása szerint) két éve szimpatizál ezzel a kis kolléganővel - miközben velem él együtt!! igaz, nem történt állítólag semmi köztük, de akkor sem jó, hogy nem csak ketten vagyunk ebben a kapcsolatban, hanem hárman, vagy nincs igazam??

honnan tudjam, hogy nem rá gondol, miközben vele szexel, mondjuk...?

2014. jan. 25. 16:15
 8/35 anonim ***** válasza:
Emberekből vagyunk, vannak érzelmeink, érzéseink.. Nem vagyunk vakok! Egyértelmű, hogy megakad mindenkinek a szeme a szép nőkön és a jó pasikon.És attól, hogy valaki szereti a párját még tetszhet neki más, nézhet meg embereket stb.. Ebben szerintem nincsen semmi. A hűség a fontos! Attól, hogy a pasik azt mondják a nőjüknek, hogy rajtuk kívül más nem tetszik még nem biztos, hogy ígyis van. (Sőt bzitos, hogy nem így van, de hülye lenne bevallani.) Az a gáz, ha már valaki a tettek mezejére lép..
2014. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
miközben velem szexel (az m betű lemaradt az előbb, bocs)
2014. jan. 25. 16:16
 10/35 anonim ***** válasza:
60%
Hát na mondjuk, ha a pasid ezt már így nyíltan kijelentette elég cink.. Ha az én pasim ilyet mondana nem lennék akkora papucs, hogy vele maradjak. Persze ezt te érzed, nem lebeszélni akarlak.. De egy értelmes férfi ilyeneket nem szokott megosztani a nőjével. Tudja le magába és ennyi.
2014. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!