Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik tanárnőbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Középiskolás srác vagyok, 16 éves és a tanárnő 28 éves. Sokszor belenézek a szemébe mélyen és ő ezt viszonozza. Nagyon csinos, szép, aranyos és valamikor oda megyek hozzá beszélgetni akár iskolán kívüli témákról is. Ha jól tudom nincs férje és barátja se. Valamikor a beszélgetések közben megdicséri az öltözködésem és az illatom. Lehet valami köztünk? Segítsetek! :(

2014. febr. 28. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tabu :-)
2014. febr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ne... tanárral ne hogy ilyet csinálj gondolkozz!
2014. febr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet,de csak akkor és csakis akkor,ha leérettségiztél!!!Vagy elmész az iskolából egy másikba
2014. febr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
szerintem erőszakold meg.
2014. febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
most verd ezt ki a felyedből
2014. márc. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez ellen nem tudsz semmit se tenni de nem is kezdhetsz ki a saját tanároddal ... Valamilyen korosztálybeli lánnyal kezdj inkább ki biztos vannak csinos lányok akik bejönnek a korosztályodból és akkor majd el fogod felejteni :) a tanár meg szerintem csak játszadozik veled mert egy 28 éves nő nem sokat akar egy 16 éves kis pisistől egy ilyen nő idősebb pasira vágyik aki megteremti neki az anyagi és lelki biztonságot amit te nem tudsz neki még biztosítani úgyhogy el kell felejtened :(
2014. jún. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!