Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szinte kinoz a kozelsege de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kingaa67 kérdése:

Szinte kinoz a kozelsege de csak azert mert nemtudom mit is tehetnek ilyen esetben? Tudom hogy neki csak egy lany vagyok de megis azthiszem beleszerettem. Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Meg iskolakezdes elott beszelgettem vele. Ugy volt hogy randizni is megyunk de nagyon el voltam havazva es inkabb az iskolaban vao ismerkedesnel maradtunk. Elso nap amikor meglattam szinte annyira zavarban volta hogy nem tudtam osszefuggo mondatokban beszelni es csak folyton mosolyogtam. Nem voltam szamra semleges. Kozeledett meg minden csak en nem az a nyomulos magabiztos lany vagyok o pedig nem az a turelmes. Aztan osszejott az exevel de az erzeseim nem multak el iranta sot erosebbek lettek. Ez egy fel eve volt. Azota annak a kapcsolatanak vege. Beszelgetunk es mivel osztalytarsak vagyunk minden nap latom. Nemhinnem hogy csak baratkent nezne ram. Mit tanacsoltok felejtsem el? De akkor megis hogy? Hallgattam zennet hobbikat kerestem de semmi. Teljesen tomottek a napjaim szinte alig van szabad idom de megsem tudom elfelejteni. Mit tanacsoltok hogyan tudnam ereztetni vele ,hogy tobb mint barat? 16/L

2014. márc. 1. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem vald be neki az erzeseid , semmit nem veszithetsz vele .. ;)
2014. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Küldj felé jeleket: nézd, mosolyogj rá, öltözködj csinosabban, beszélgess vele, kérd kölcsön a tollát stb.
2014. márc. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!